Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NFugas | Čt 16.11.2006 14:30:48

profo: přeci bys nevyměnil tu svojí krásnou rybářskou obuv za tu Kolčiho ty jeden zajížděči! Já už nevim kde to tu je, ale na tu fotku ze srazu do smrti nezapomenu:-))))))

    NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 14:28:37

    profo: já se ubráním mým zmrdopichem...:-)

      Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 14:27:42

      Kolči : proč ne stejně se někdy musíš podrbat, tak já to timhle vercajkem zvládnu za tebe a ušetřim ti tím namáhaviu práci co ty ny to?...:o)))

        NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 14:24:35

        profo: tak to neberu...:-)

          Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 14:24:03

          Kolči : jasně že železným prstem do tvaru vrtáku aby si z toho taky měl nějakou legrandu..:o)))

            NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 14:23:08

            profo: a čím, prstem? Beru...:-)

              Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 14:22:31

              Kolči : a já tí vrátím drobný ve formě deseti štouchanců pod žebra bereš?....:-))))

                NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 14:16:09

                certbert: zdar :-)
                profo: zaplatím ti dvěma kopancema zdarma...:-)

                  Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 14:14:37

                  certbert : ty se máš...:-)))

                    Ncertbert - Profil | Čt 16.11.2006 14:13:48

                    zdar chapi-tak jsem se probudil juknu na PC a hle Kolčiho samochodky-:o))) mažu nakoupit tak zatim!

                      Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 14:13:21

                      Kolči . to jsem hodnej co? tak už vymejšlej co za to, páč zadara ani kuře nehrabe natož abych tě nechal jen tak...:-))))

                        Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 14:12:24

                        Kolči : to druhý neberu, páč s takovám sadistou jako ty se pošťuchovat rozhodně nebudu (páč by to nedopadlo pro tebe dobře - a ač tě zlobim, tak by mě to mrzelo)...:-))))

                          NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 14:09:29

                          profo: právě že to druhý, takže je to dobrý, protože nebudeš mít problémy s velikostí těch bot...:-)

                            Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 14:08:20

                            Kolči : a jako zajížďák a nebo jako terč? Pokud to první a ty seženeš terč, tak klidně, ale to druhý neberu..:o))) Jinak by ale mohl být problém ve velikosti ty máš totiž první číslo malejch lodí proti mě...:-))

                              NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 14:06:42

                              profo: cheš mi s tím zajetím snad pomoct? :-)))

                                Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 14:06:00

                                Kolči : škoda to ti brzy odejdou a nebo je vošoupeš když nejsou pořádně zajetý...:-))))

                                  Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 14:05:16

                                  Kolči : k rajčatum ti stačí i tornádo jako mám já....;-)))))

                                    NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 14:05:11

                                    profo: nepokřtil... Do hoven nešlapu, proti občanům tmavší pleti absolutně nic nemám a lidi se sporadickým výskytem porostu mlátím jen když mě řádně naštvou...:-)

                                      NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 14:03:54

                                      Fugas: nemám, nedaří se sehnat prachy:-/ Když to dobře dopadne, tak budu kupovat od Matyho Colmic Atomic carp, ale to až na léto. Snad...:-)

                                        Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 14:03:20

                                        Fugas : děláš mi chutě lumpe...:-))))

                                        Kolči : a vyšlápnul jsi aspoň nějaký to lejno aby jsi je pořádně pokřtil?....:-))) A nebo druhá varianta vypucoval jsi je o občana tmavší pleti nebo o občana se sporadickým výskytem porostu na hlavě (nejedná se o vousy)....:-o)))))