Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NFugas | Čt 16.11.2006 14:01:02

Kolči: Boty dělaj člověka:-)
už máš děldu?

    NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 13:53:07

    Fugas: Ze mě a strach jo? Já, takovej mírumilovnej člověk... :-)

      NFugas | Čt 16.11.2006 13:35:29

      Kolči: No z tebe jde normálně strach:-)
      Georgino: jo jo, tentokrát se to obzvláště povedlo. Sice uzení trvalo dýl než jsem čekal(cca 13 hodin), ale o to to bylo lepší:-)

        NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 13:16:34

        Georgino: nevim, byl jsem v nich asi hoďku a půl, což je na to dnešní vedro víc než slušný...:-)

          NGeorgino - Profil | Čt 16.11.2006 13:14:24

          Fugas:Měl jsem uzenýho úhoře i cejna a je to fakt luxusní masíčko.Taky bych si dal :o)

          Kolči:A jak dlouho si v nich vydržel válčit? :o)

            NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 13:13:27

              NFugas | Čt 16.11.2006 13:12:21

              Georgino: jo je to úhoř. Ve tý tmě je to mizerně videt:-(. Celkem jich bylo 8 od 55 do 78cm) a asi 8 cejnů. Jinak ulovený to bylo letos v průběhu jara a na uzeni došlo bohužel až teď.

                NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 13:12:21

                Georgino: botky jsou luxusní, dneska zažily první vycházku se mnou...:-) Ještě chyběj ty červený tkaničky, ale ty tam dám až se mi tyhle přetrhaj...

                  NGeorgino - Profil | Čt 16.11.2006 13:00:56

                  Kolči:Tak co botky?

                    NGeorgino - Profil | Čt 16.11.2006 13:00:29

                    Fugas:To co držíš je úhoř???Hmmm...

                      Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 12:47:20

                      Kolči : to jsem si jistej víc než si myslíš...:-))))

                        NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 12:34:56

                        profo: no, tím bych si nebyl až tak jistej...:-)

                          Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 12:16:14

                          Kolči . rozhodně nebude tak velký jako to tvoje co lapneš doma u kompu....:o)))

                            NKolči - Profil | Čt 16.11.2006 10:41:04

                            zdar:-)
                            Fugas: jo jo, masařina, to je dřina!!! :-))
                            profo: naštípej dřevo, ať si můžeš opíct to hovno co chytíš:-)

                              Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 9:33:34

                              Fugas : z toho si nic nedělej, ve mě se probudí vždy k podzimu a musim alespoň tak aby to dalo do 20 kousků za rok. Letos mám ale smolíka a jsem momentálně na 4 kouscích. Ale ještě není všem dnům konec...:-))))

                                NFugas | Čt 16.11.2006 9:31:49

                                profo: častějc asi ne, udim tak jednou za 3 roky. Za 1. většinou nemam co udit a za 2. je s tim hafo práce... ale když je během přípravy a uzení co popíjet, dá se to přežít:-). S tou sobotou se ti ještě ozvu.

                                  NFugas | Čt 16.11.2006 9:21:45

                                  profo: nějak se ve mě probudily starý masájský pudy z dětství... ono to moc vábně nevypadá, ale bylo to luxusní. na tom snímku už je část bohužel snědená.

                                    Nprofo - Profil | Čt 16.11.2006 9:14:16

                                    Fugas : super, takhle by mmělo být častějc viď? Nezbylo ještě něco docela by jsem si dal..:-)) Už se nemůžu dočkat až se tam dostanu a ty jatka prodělám taky. Asi budu tady muset dneska naštípat dřevo, aby jsem mohl hned po návratu připravit a provést taky takovouhle pěknou prácičku. Gratuluju a tiše závidím..:o))

                                    EDIT : C&R se neomlouvej ti to stejně nezkousnou..:-)))))))

                                      NFugas | Čt 16.11.2006 9:13:53

                                      a ještě jedna, tady už se nemůžu dočkat až ho slupnu.-). Všem C&R se omlouvám.

                                        NFugas | Čt 16.11.2006 9:11:31

                                        Zdar, posílám kdysi slibovanej obrázek jak to šlo o víkendu na Orlíku:-). Jak řikám přátelé, hotový jatka!