Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

profo - Profil | Čt 16.11.2006 7:08:33

jarv : on zmizí hned při dalším příspěvku. S tím Jordánem se docela máš..;o)) Taky bych bral takovouhle vodu kousek od baráku. Já to mám na pořádnou vodu cca 30 km, ale nestěžuju si.

    jarv - Profil | St 15.11.2006 21:32:52

    profo: protože mám pracovní hotovost, tak to na velký výlety nebude - ale Jordán to jistí, vždyť to mám 5 minut od baráku. Změnil jsem E-mail, proto vykřičník...

      profo - Profil | St 15.11.2006 21:23:21

      jarv : to je sice pravda, ale celej rozhodně mi nevyjde. Budu rád když to bude alespoň jeden den..:-((

      certbert : ty se máš, to já musim makat. Makat jako rukama, to koukáš co?...:o))))

        certbert - Profil | St 15.11.2006 20:35:16

        jarv-profo-celej weekend tak se už třesou předem-:o)))))

          jarv | St 15.11.2006 20:23:53

          profo: ... no snad každej - dokud přeje počasí ;-)

            profo - Profil | St 15.11.2006 20:00:36

            certbert : jasně čeče, ale ještě nevim kterej den z něj...:-))

              certbert - Profil | St 15.11.2006 16:15:39

              profaku-jo weelend je náš

                profo - Profil | St 15.11.2006 9:41:06

                hraji . zdar a děkuji za blahopřání. Už jsme se nemohli dočkat a je to tady...:-)))

                certbert : tak co proudníku kdy jdeš lapat?

                  hraji - Profil | St 15.11.2006 7:44:52

                  cerbert: vzpomněl, to je pravda.
                  Jinak blahopřeji jižním Čechám k postupu mezi elitu do Nejlepších otázek

                    certbert - Profil | St 15.11.2006 7:37:16

                    hraji-ale vzpoměl jsi si tak to tak špatný nebude-:o))))

                      hraji - Profil | St 15.11.2006 7:35:00

                      A takto připravené vozím marmyšky na forpasovníku, aby stačilo jen zavěsit do karabinky

                        hraji - Profil | St 15.11.2006 7:33:07

                        Místo marmyšky lze použít i maličkou hlavičku na twistra nebo jigovou hlavičku. Prostě fantazii se meze nekladou

                          hraji - Profil | St 15.11.2006 7:31:23

                          Tady jsou marmyšky, kterým se říká delfínek, jejich výhodou je, že se dělají v různých hmotnostech, tady je gram, 3 gramy a 4 gramy. Mají pevný háček, který udrží jakoukoliv běžnou rybu, jen by mohl být otevřenější oblouček háčku.

                            hraji - Profil | St 15.11.2006 7:29:40

                            Tihle broučci jsou mí nejoblíbenější, mají asi gram a krásně se vodou snáší jako vločka, bohužel mají velmi tenké a křehké háčky, takže třeba štika je lehce ulomí.

                              hraji - Profil | St 15.11.2006 7:27:35

                              Ahoj jihočeši, omlouvám se, že jsem to nestihnul ve slíbeném termínu, to víte, skleróza a tak dále. Ale te´d vám sem dám ty fotky marmyšek. Na té první jsou typy těch nejmenších, většinou mají kolem půl gramu a lovit se na ně dá jen ve středních hloubkách na stojaté vodě, protože dlouho vyklesávají je dnu a na žádném prutu je "necítíte" tak, aby s nimi bylo možno manipulovat. Jsou to klasické dírkovky.

                                profo - Profil | St 15.11.2006 7:24:54

                                Kluci něco pro zasmání. Mám tu oázu sexu, tak to zkoukněte...:o)))

                                  certbert - Profil | St 15.11.2006 7:12:11

                                  profo-fišle až o weekendu zda čas a počasí dovolí,rachota až noční teď musim dojít něco zařídit tak neni čas-:o))))

                                    profo - Profil | St 15.11.2006 7:03:00

                                    certbert : zdar po ránu i tobě (ostatním také samozřejmě) vyspal jsem se jakš takš, ale nestěžuju si, páč by mě stejně nikdo nelitoval...:-))) A co ty jdeš na fišle a nebo zase do rachoty?

                                      certbert - Profil | St 15.11.2006 6:48:28

                                      Dobré ráno páni rybáři.Doufam že se všichni dobře vyspali a jinak přeji hezký den-:o))))

                                        certbert - Profil | Út 14.11.2006 23:51:14

                                        Kolči-nasaď nové botky samochodky a koukej zejtra mazat venku se otepluje-:o))))