Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Kolči - Profil | Út 14.11.2006 23:49:02

cerbert: obojí...:-)

    certbert - Profil | Út 14.11.2006 23:18:14

    Kolči-co kolo to si lenivej?-:o)))))nebo je to daleko

      Kolči - Profil | Út 14.11.2006 23:10:20

      certbert: já nebyl nikde, není auto:-(

        certbert - Profil | Út 14.11.2006 22:35:04

        zdar chlapáci-tak byl jste dneska někdo rybařit?jak to šlo?

          Kolči - Profil | Út 14.11.2006 21:41:00

          profo: ne:-)

            profo - Profil | Út 14.11.2006 21:16:45

            Kolči : jsi tu?

              Pete - Profil | Út 14.11.2006 21:04:29

              Kolči:pod na ICQ

                Kolči - Profil | Út 14.11.2006 20:44:51

                Pete: no jo no... Jako vždycky...:-) Hele, napiš mi tu adresu, zejtra jdu na poštu....

                  Pete - Profil | Út 14.11.2006 20:32:50

                  no a pak že tu nejsou zdravím pánové -myslel jsem si že zrovna vy dva tu budete :o)))

                    Kolči - Profil | Út 14.11.2006 20:29:59

                    nazdar:-)

                      profo - Profil | Út 14.11.2006 20:27:56

                      Pete : jen trochen..:o))

                        Pete - Profil | Út 14.11.2006 20:20:08

                        tady je ale mrtvo...

                          profo - Profil | Út 14.11.2006 13:56:17

                          certbert : jasně a není zač.

                          All : doufám, že jednou nedopadnem taky takhle ať se už to bude týkat sexu nebo ryb...:o)))

                            certbert - Profil | Út 14.11.2006 12:39:53

                            profo-dík za info tak to máme zapikaný-:o)))))))já du taky do kolbenky tak večer kouknu co nového

                              profo - Profil | Út 14.11.2006 12:31:23

                              certbert : zdar makame jak černý...:-)) Zmizela páč oslavila 1000 příspěvků a to pak zmizne z kde to žije a už je jen pro ty co sem chodijou a chtej sem chodit...:o)))

                                certbert - Profil | Út 14.11.2006 11:00:43

                                koukam že nám zmizela otázka kam se poděla???????-:o(((((((

                                  certbert - Profil | Út 14.11.2006 10:42:26

                                  zdar vydry tak koukam že všichni makaji a nikdo neMrkáří-:o))

                                    Kolči - Profil | Po 13.11.2006 22:42:56

                                    Pete. jasný, tak čus

                                      Pete - Profil | Po 13.11.2006 22:41:21

                                      kolči:oki domluveno sorry ale musím mizet jedu si něco zařídit do kolumbie zdar

                                        Kolči - Profil | Po 13.11.2006 22:40:06

                                        Pete: jo tak to jo... Hele, víš co, pošli prachy už teď a můžeš tam rovnou odfrčet, a Radovanovi to vyřiď a řekni že ho pozravuju.