Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NGeorgino II. - Profil | Po 13.11.2006 22:21:18

hoho, konečně vám to zmizlo z kde to žije :o)

    NPete - Profil | Po 13.11.2006 22:21:12

    Kolči: ne chci to pronajímat a nebo tam občas pobýt s nějakou kočičkou.

      NKolči - Profil | Po 13.11.2006 22:15:09

      hoho, mám jí...:-)

        NKolči - Profil | Po 13.11.2006 22:14:59

        co? EDIT: aha...:)

          NGeorgino II. - Profil | Po 13.11.2006 22:13:59

          už se to blíží...

            NKolči - Profil | Po 13.11.2006 22:13:07

            Pete: ne, furt mám ten ve Švýcarsku, takže to pošli tam... ty tam teď budeš bydlet, nebo to prodáš dál? Jo, a nemůžu ti to prodat hned, páč tam jezdím tak jednou za měsíc (nemám na to čas, většinu času trávím v soukromém Beoingu 747 a pracuju) a chtěl bych se ještě taky rozloučit s mým věrným sousedem Radovanem... Takže tam zajedu za 14 dní, pak je to tvoje...

              NPete - Profil | Po 13.11.2006 22:04:55

              Kolči: oki překecal si mě chceš to poslat na účet do švýcar nebo sis už konečně otevřel ten účet na kajmanech jak sem ti doporučoval?

                NKolči - Profil | Po 13.11.2006 21:53:30

                Pete: což to jo, ale ta soukromá pláž hned u baráku taky neni k zahození, ne? Navíc k tomu dávám i mojí 75m jachtu jako dárek...
                Georgino: s tím anarchistou už jdi do prdele:-) A na ryby se chytám, jen nevím kdy... Doufám, že to bude dřív než zamrzne...:-)

                  NPete - Profil | Po 13.11.2006 21:45:24

                  hraji: jak to myslíš?? dyt už budeme mít 1000 příspěvků...:o)

                    NPete - Profil | Po 13.11.2006 21:44:06

                    Kolči: máš malej bazén v baráku má jen 25 metrů:o((

                      NGeorgino II. - Profil | Po 13.11.2006 21:36:29

                      Kolči:Tak co anarcháči, chystáš se ještě na ryby?

                        NKolči - Profil | Po 13.11.2006 21:34:53

                        Pete: a budeš chtít tu mojí vilu na Seychelách vedle Krejčíře?

                          Nhraji - Profil | Po 13.11.2006 21:32:59

                          hoši, vy se vůbec nesnažíte

                            NPete - Profil | Po 13.11.2006 21:18:33

                            kopýtko: hele toho lexuse od tebe koupim ale až prodám ten byt ve státech.. pod na ICQ

                              Nkopýtko | Po 13.11.2006 21:11:51

                              to vis kamarade, ja nejsem tak bohatej, abych si mohl dopravat takovejch hostin

                                NPete - Profil | Po 13.11.2006 21:06:11

                                kopýtko: ty si ale kopyto vid :o))))

                                  Nkopýtko | Po 13.11.2006 21:03:26

                                  Pete: No tak to se teda máš kamaráde, já jsem o chlebu a vodě. hiiiiiiii

                                    NPete - Profil | Po 13.11.2006 20:11:28

                                    Petrson:: právě sem spořádal posledního bažanta a jsem totálně přecpanej:o)))

                                      NKolči - Profil | Po 13.11.2006 18:41:55

                                      Petrson: jasně, dík ;-)
                                      Pete: jó, kdybys nechlastal.... :-)

                                        NPetrson - Profil | Po 13.11.2006 18:23:16

                                        >> Kolči > myslím na Tebe, nezapoměl jsem. Jenže z PC to už vydolovat nešlo (prostě umřel, nepomohla ani resuscitace, tak zbývá už jen kontejnerizace aneb šup s ním do penálu). Zbývá růčo přepis, ovšem předloha je doma na Moravě. Koncem listopadu tam jedu, pak pošlu. vydržať :-)