Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NPetrson - Profil | Po 13.11.2006 18:19:00

>> Pete > no tak to musíš bejt fakt udřenej :-) Picli jste něco, nebo to uletělo ? ("Shoot and fly"). :-)))

    NPete - Profil | Po 13.11.2006 17:42:37

    Kolči: dřu a dřu:o))) o víkendu sem chtěl jít na ryby ale v sobotu jsem byl na honě a v neděli jsem prochrápal protože jsem přišel z kalby v 8 ráno :o))

      NKolči - Profil | Po 13.11.2006 17:12:05

      Pete: celkem jo, co ty, pracante?:-)

        NPete - Profil | Po 13.11.2006 17:10:40

        Kolči: zdar študente jak to jde?

          NKolči - Profil | Po 13.11.2006 17:08:13

          Pete: zdar:-) Hiiiiiiiii :-)

            NPete - Profil | Po 13.11.2006 17:04:39

            hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

              NMr.Stick - Profil | Po 13.11.2006 17:02:34

              @Kolči: Tak někomu pořádně nakopej :o)

                NKolči - Profil | Po 13.11.2006 17:01:13

                Georgino: ty vole, já ti dám anarchistický boty...:-) ještě ne, jsou na poště, ale nemám prachy, budu mít až ve středu...:-)

                  NGeorgino - Profil | Po 13.11.2006 17:00:03

                  Kolči:Už máš ty anarchistický boty?

                    NKolči - Profil | Po 13.11.2006 16:59:31

                    Georgino: já nejsem žádnej podělanej anarchista...:-)

                      NGeorgino - Profil | Po 13.11.2006 16:56:07

                      Kolči:Zdar anarcháči

                        NMr.Stick - Profil | Po 13.11.2006 16:55:10

                        néééééééééé !!!!!

                          NKolči - Profil | Po 13.11.2006 16:54:33

                          zdravím, tak už jsem konečně u PC...:-)

                            NPetrson - Profil | Po 13.11.2006 15:19:25

                            >> JKL > brácha sjezdil s teatrem kus Rusi a pár těch nasolených ryb dovezl, musím ale přiznat, že mi vůbec nechutnaly. I když s tou vodkou...Třeba bych si zvykl :-)
                            Asi to na Ukrajině s rybama nebude nic moc, ale nemyslím si, že je to přílišným tlakem rybářů, i když kdoví, jak to tam chodí s povolenkama. Spíš bych to přičítal tomu, že rybníkářství tam nebude tak rozvinuté jako zde, a pokud se adekvátně nenasazuje, těžko čekat nějaké zázraky. Rovněž skladba bude jiná - slyšel jsem, že je tam mnohem větší poměr ostatních, převážně bílých, ryb vůči kaprovi. Takže úlovky spíš menší a bere se všechno.

                              NJKL - Profil | Po 13.11.2006 14:30:55

                              Petrson : http://www.mrk.cz/otazky.php3?id=10710 , moc odpovědí se nesešlo.
                              Pamatuju se, že na zpáteční cestě z tajných míst v Kazachstánu nás "děžurnye" přikrmovali sušenýma nasolenýma rybkama v množství několikanásobně větším než velkém. Bylo to něco na způsob cejna a když si na to člověk zvyknul, byl to slušný podklad pro vodku. Během týdne to tam v jakémsi "ozere" dokázali nachytat , nasolit i usušit. :-) Ty vody tam byly krásné, příroda taky. Alespoň na pohled z vlaku. Snad se z toho "blahobytu" dokážou vzpamatovat.

                                NPvl - Profil | Po 13.11.2006 13:02:50

                                certbert : to by se Ti líbilo, ať se jiný dřou ! :o§)) ( s příspěvkama )

                                  NPetrson - Profil | Po 13.11.2006 12:36:02

                                  >> JKL > jo, tak o úrovni rybaření a nějakých pravidlech v zemi, kde zítra znamená již za 50 let, si iluze nedělám. Když v jiném dokumentu ukazovali genocidu jeseterovitých ryb kvůli kaviáru, to jsem málem ucvrkával slzy. EDIT > vzpomeneš si ještě, jak se ta otázka jmenovala ?

                                    Ncertbert - Profil | Po 13.11.2006 12:34:56

                                    Chlapi-musim mazat do kolbenky tak se tu mějte a koukejte dotáhnout 1000 než se vrátim z rachoty-:o)))

                                      Nhraji - Profil | Po 13.11.2006 12:31:11

                                      JKL: ano, než to bude rybářský ráj po vzoru třeba RUmunska a delty Dunaje, ještě hodně vody ve Volze odteče. Zatím tam turismus neumějí, pro místní je ryba především zboží a obživa

                                        NJKL - Profil | Po 13.11.2006 12:27:40

                                        hraji ,Petrson: Nedávno jsem sem dával otázku ohledně rybaření na těhle vodách - výsledek: voda údajně dost vyrabovaná kvůli obživě našeho vzoru a cíle, poměrně nebezpečno.