Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NFrantišek - Profil | Ne 12.11.2006 18:46:44

Ahoj všem, tak jsem strávil dvě a půl hodiny s vláčákem na Lužnici pod Čejnovem. Zima, vítr, déšť a jediný co se nedostavilo byly ryby. Za celou dobu fakt ani potah, dvě urvaný gumy no prostě smolík.

    Nhraji - Profil | Ne 12.11.2006 18:40:23

    profo: ahoj, já byl na rybkách dnes, pouze štiky, ani jeden okoun, a asi 70 plotiček do čeřenu na příště

      Nprofo - Profil | Ne 12.11.2006 14:22:33

      Zdar draci, tak jakej byl víkend. Já nic moc. Strávil jsem ho pracovně a na fišle jsem se nikam nedostal. Už teď se těším, až bude pátek a já si snad konečně někam na ty fišle zajdu.....;o)

        NKolči - Profil | So 11.11.2006 22:43:54

        certbert: Yes Sir! :-)

          Ncertbert - Profil | So 11.11.2006 19:21:35

          zdar vydry-koukam tady je rachot-:o))))))je tady někdo ??

            Ncertbert - Profil | So 11.11.2006 1:17:44

            Srandisti-tak jsem stihl oslavit jednu 50-sátku (narozeniny)tak zítra budete chrlit ůlovky.já budu jenom číst a zírat-:o))))

              NKolči - Profil | Pá 10.11.2006 18:46:10

              Sam: ty botky jsou do školy a na různé další výlety:-) A na ryby určitě někdy taky...:-)
              certbert: nejsme, bojíme se tě...:-)

                NSander - Profil | Pá 10.11.2006 18:26:27

                certbert > no jó, dyť už jdu... :-))

                  Ncertbert - Profil | Pá 10.11.2006 17:23:39

                  koukam nikde nikdo,halo halo kde jste kdo?

                    NSam | Pá 10.11.2006 17:07:26

                    Koukám ,to je Jihočeská bašta pana Kolčiho??? :-))
                    Kolči ty botky máš na vycházky či na ryby?

                      NKolči - Profil | Pá 10.11.2006 15:12:35

                      Georgino: pleškou myslíš nácka? Moc jich u nás není, a když někam večer jdu, tak většinou nejdu sám, takže se jich fakt nebojim...:-)

                        NGeorgino - Profil | Pá 10.11.2006 15:10:38

                        Kolči:Když vypadneš ven a rozkope tě nějaká pleška...jóóó máááš peška!! :o)

                          NKolči - Profil | Pá 10.11.2006 15:08:37

                          Georgino: prosimtě kdo by mě zas rozšlapával?:-)

                            NGeorgino - Profil | Pá 10.11.2006 15:08:08

                            Kolči:Hlavně aby pak tebe někdo nerozšlapal :o)

                              NKolči - Profil | Pá 10.11.2006 15:06:38

                              Georgino: jo jo, Pilsner Oiquell:-)

                                NGeorgino - Profil | Pá 10.11.2006 15:04:17

                                Kolči:Boty...Mám proti náckům boty, ty chrání paní svou, ty boty vždycky jdou a náckům držky rozšlapou. :o)

                                  NKolči - Profil | Pá 10.11.2006 15:01:41

                                  Georgino: hm, to jo, ale všecky prachy co teď mám dám za ty boty...:-)

                                    NGeorgino - Profil | Pá 10.11.2006 14:59:58

                                    Kolči: škoda žes taky nepřijel, mohlo nás být 5 :o)

                                      NKolči - Profil | Pá 10.11.2006 14:58:46

                                      Georgino: no nejsem áčkař... A já nikam nejdu, budu doma, páč musim mít prachy až mi přijdou ty boty...:-)

                                        NGeorgino - Profil | Pá 10.11.2006 14:57:23

                                        Kolči:Seš anarcháč tak nekecej!To je fakt, je pátek, za chvíli jdu se třema MRKmenama kalit, pohoda :o)