Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NKolči - Profil | Pá 10.11.2006 14:53:42

Georgino: nejsem anarchista... A jde to, páč je pátek :-)

    Ncertbert - Profil | Pá 10.11.2006 14:53:07

    zdar Vydry-tak jak se chystáte na weekend to bude ryb-:o)))

      NSander - Profil | Pá 10.11.2006 14:39:53

      Pánové, 900 mám já :-))
      (tedy jestli mě ještě někdo nepředběhne)

        NGeorgino - Profil | Pá 10.11.2006 14:30:55

        Kolči:Jak to jde anarchysto? :o)

          NKolči - Profil | Pá 10.11.2006 14:23:07

          Georgino: Oi! Oi! Oi! :-)

            NGeorgino - Profil | Pá 10.11.2006 14:22:00

            Kolči:Oi! toyi :o)

              NKolči - Profil | Pá 10.11.2006 14:20:05

              tak jsem doma, zdravím...:-)

                NAnachronix - Profil | Pá 10.11.2006 13:55:23

                chytáte někdo na Lužnici candáty?Řeka je nádherně čistá, bez listí

                  Nhraji - Profil | Pá 10.11.2006 8:28:41

                  Pete: také děkujeme, snad to vyjde. zatím to vypadá na velkou zimu a mokro i z nebes

                    NPete - Profil | Pá 10.11.2006 8:27:40

                    hraji: děkujeme a přejeme to samé na jižní moravu ;o)

                      Nhraji - Profil | Pá 10.11.2006 7:27:01

                      Krásné dobré páteční ráno jihočeští draci. A´t vám to dneska hezky utíká a o víkendu ať vám zobou rybky o sto šest

                        Nprofo - Profil | Pá 10.11.2006 6:15:16

                        zdar draci, jak je po ránu?

                        certbert : mno já myslím, že honit cokoliv jinýho než mouchu je lepší. Nemyslíš?..:o)))

                          Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 23:59:24

                          Nic du chrnět přeji kásné sny o rybách!ne o blondýnách-:o))))

                            NPvl - Profil | Čt 9.11.2006 23:58:00

                            certbert : hlavně že motýla máš -dobrej začátek :o§)))

                              Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 23:54:52

                              no to neni špatnej nápad ale já do tanečních nechodil jedině že bych oprášil toho co jsem se ženil-:o)))

                                NPvl - Profil | Čt 9.11.2006 23:52:29

                                certbert : začni motýlem z tanečních :o§))))

                                  Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 23:48:40

                                  pavle-neboj koupil jsem plácačky do zásoby a teď cvičim pár netopýrů-:o)))ne ale opravdu to budu chtít zkusit.

                                    NPvl - Profil | Čt 9.11.2006 23:44:41

                                    certbert : teď přes zimu o tom můžeš dost přemýšlet . Mouchy nelítaj, alespoň do toho nespadneš rovnýma nohama :o§))))))

                                      Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 23:41:25

                                      Kolči-nech na hlavě je jich dost vydim na daních-:o))Pavle to nemáš pravdu i čerti se celej život učí-:o))třeba takovej Kolči mě učil jak dát červa na háček-:o))taky jsem si myslel že Big carp je má konečná a hle přišel feeder a to ještě přemýšlim že na stará kolena začnu honit mouchu-O))

                                        NPvl - Profil | Čt 9.11.2006 23:35:22

                                        certbert : co chceš vědět ? Pak že čerti vše vědí :o§) EDIT : tak to Ti přeju nějakej záběr do rána .