Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NKolči - Profil | Čt 9.11.2006 23:34:31

certbert: nebudou...:-)

    Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 23:33:54

    Pavle zdar!no vidíš četr nikdy nespí-:o))ne pudu taky do peří mam raní a to nemusim-O))jinak co nového?

      NMr.Stick - Profil | Čt 9.11.2006 23:30:52

      @certbert: Vidíš to :o)

      @Kolči: No, nakonec uvidíš sám, budeš mít odřený kotníky a holeně tak modrý, jako pták ODS :o) Je to ale dobrý do bitek...taková šitá kovaná špička budí respekt :o)

        NPvl - Profil | Čt 9.11.2006 23:30:27

        certbert : skoro půlnoc a čert je jak brk :o§)) zdar

          Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 23:29:37

          Kolči až v nich vyrazíš tak Tě budou tlouct spoluobčané snědé pleti-:o)))))oni prej takový boty nemaj rádi-:o))jo to aby si hodil střih co mam já!

            Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 23:26:04

            Mr.Stick-tak jsem dneska udělal alespoń dobrý skutek-:o)))teda neberu ty fišle co jsem pustil-:o)))

              NKolči - Profil | Čt 9.11.2006 23:26:03

              certbert: klid...:-)
              Mr.Stick: jsem zvyklej i na mnohem horší věci...:-)

                NMr.Stick - Profil | Čt 9.11.2006 23:18:54

                @certbert: :o))))) jsi můj zachránce nálady, málem sem u tý krávy spadnul ze židle...

                @Kolči: A víš o tom, že se vtom nedá chodit dýl jak hodinu? Mám doma Steely Grey Down a na nohách sem je něměl asi 5 let, už mi sou beztak malý...

                  Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 23:16:30

                  Mr.Stick-neni zač občas se stávaji horší věci třeba někomu chcípne kráva-:o))Kolči vždyť v tom nebudeš umět chodit-:o))

                    NKolči - Profil | Čt 9.11.2006 23:11:42

                    tak po dlouhým rozhodování už jsou botky na cestě ke mě...:-)

                      NMr.Stick - Profil | Čt 9.11.2006 23:04:02

                      @certbert: Díky moc :o) po dnešní cestě domů sem to fakt potřeboval...víc viz. Poorlické jádro....

                        Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 23:01:51

                        už to tady bylo ale třeba potěší

                          NMr.Stick - Profil | Čt 9.11.2006 22:57:11

                          Hoj...kurwa, zvedněte mi někdo náladu nějakou hezkou fotku :o(

                            NKolči - Profil | Čt 9.11.2006 22:55:47

                            certbert: jo, Ownery jsou dobrý...

                              Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 22:55:26

                              Kolči-owner-pin hook to je to co jsem psal že pomalu nevidim-:o)))

                                NKolči - Profil | Čt 9.11.2006 22:49:22

                                certbert: a cos to vlastě koupil? :-)

                                  Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 22:43:42

                                  Kolči taky dobře nebudou tě bolet-:o)) a hlavně nebudeš dělat u vody rachot a plašit ryby!jo ty hakeny co jsem koupil nemaj chybu

                                    NKolči - Profil | Čt 9.11.2006 22:41:40

                                    certbert: jo, pak přijdu domů a zmodraj a upadnou mi nohy, vynikající...:-)

                                      Ncertbert - Profil | Čt 9.11.2006 22:40:22

                                      no ale budeš moc říct že si ušetřil za boty-:o)))

                                        NKolči - Profil | Čt 9.11.2006 22:38:15

                                        cerbert: hm, tos teda dobře poradil... Už se těšim jak bude -20 a já budu chodit bos...:-)