Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NKolči - Profil | Čt 2.11.2006 17:25:46

profo: dneska jsem se byl kouknout na Smutný, už to není tolik zakalený...

    NKolči - Profil | Čt 2.11.2006 17:24:52

    profo: přeinstalovával jsem Windows... A věci mám ve sklepě, tam nejdu:-)

      Nprofo - Profil | Čt 2.11.2006 14:07:37

      Kolči : nebo jsi pro to letěl do sklepa?

      EDIT : jé 600 je už tady, tak jen do toho ať to jede a brzo máme 1000....:o))))

        Nprofo - Profil | Čt 2.11.2006 14:07:08

        Kolči : tak co se děje. Neříkej, že hledáš tak dlouho?

          Nprofo - Profil | Čt 2.11.2006 14:00:40

          Kolči : no koukni do tabulek jakou má počítanou váhu 40cm kapr. Ať si uděláme obrázek. Já teď nemůžu páč nemám BP u sebe a ani doma..:-((

            NKolči - Profil | Čt 2.11.2006 13:56:51

            profo: jo, chtěl, ale řikám že tam daj max do 42cm, takže aby splnili ten slavnej 1,8kg průměr, museli by tam kromě tý hromady chcípáků dát i hromadu mnohem větších kaprů, jinak se do takovýho průměru nevlezou.

              Nprofo - Profil | Čt 2.11.2006 13:55:38

              certbert : no kde lítáš ďáble ostříhaná...:-)

                Nprofo - Profil | Čt 2.11.2006 13:55:10

                Kolči : a nechtěl jsi náhodou kapry nad 40. Myslím, že 42 je nad 40, ale nechci se hádat....:-)))
                To jak velký jsou v cm, ti fakt nepovim. Ale podle váhy co mají je průměr fakt 1,8kg. Tak nevim jak to je, ale tahle ryba by tam měla padnout po jaru. Tak počekaj a uvidíš.

                  NKolči - Profil | Čt 2.11.2006 10:39:35

                  profo: vždycky tam dají malý chcípáky do max 42 cm, což si myslim že na průměr 1,8kg moc nevychází...

                    Nprofo - Profil | Čt 2.11.2006 10:37:01

                    Osprey : mě berou, ale na žížalku a ze dna...:-))) Ale i tak díky za informaci.

                    kolči : Kdyby jsi neke...:o)) Ba ne nevim jak to bylo dřív. Teda když jsem ještě chodil lovit, tak jsem o tom přehled měl, ale pak už ne. Teď jsem sice na výlovu nebyl, ale vim co se tam dalo teď a co se zakomorovalo na jaro. A teď ještě se bude lovit na komorování a tam jdu. Tak pak ti povim, ale to co už je zakomorovaný jsou kousky od 1,5 do 2kg. Jsou připravený na jaro aby po nich nebyla veta hned na podzim. i když můj názor na to znáš. i po jaru bych zahájil na 14 dní po vysazení aby se masaři nenapakovali rybou, která je v neznámém prostředí.

                      NKolči - Profil | Čt 2.11.2006 9:17:38

                      profo: tak něco takovýho se stane letos poprvý... Nikdy tam ryby o průměru 1,8kg nedávali...

                        Nosprey - Profil | Čt 2.11.2006 8:05:29

                        Zdravím osazenstvo při letmém průletu. Nedravé ryby už ani nevím, jak vypadají.
                        Pro profa, kterému neberou:Štiky v potu tváře pomalu přidávám jednu k druhé, ale jde to ztuha. Berou opatrně nebo po vydráždění jen chňapnou po nástraze a strašná spousta jich spadne. Za říjen 60 a 63 cm. Zbytek kudly.

                          Nprofo - Profil | Čt 2.11.2006 7:48:25

                          Kolči : no nevim jak velký co do délky, ale do váhy bude váhový průměr cca 1,8kg. A to si myslim (možná se pletu) 40cm má určitě..:o)) jinak s tou kuku to není špatnej nápad..;-))

                          Sander : zkoušel jsem to, ale vždycky vylez jen menší ranař z těch kapříků a dal mi po tlamě, že prej jeho dědy lekají ty rány od krmelců.....:-)))

                          certbert : no už aby to bylo. Ta řeka bude teď na zimu jediná záchrana před totální retardací k pouze PC a čekání na jaro....:o))

                          Mr.Stick : Kolči je starej kanec. Ten nečeká jen na rybářskou vílu, ale bere vše co je alespoň trochu k požitku na oko...:-))))

                            NKolči - Profil | St 1.11.2006 21:09:43

                            Sander: já jim přes zimu budu vařit denně 30kg kukuřice, pak to jen chrstnu na led mezi bruslaře a ono se to tam už nějak protaví...:-)

                              Ncertbert | St 1.11.2006 20:49:40

                              Sander-k těm tlouštákum nebyl problem na ovocný bobulule ráno když svítalo tak jeden za druhym na2 0 koule-:o)))tak jestli je tam máte tak dotoho!

                                NSander - Profil | St 1.11.2006 20:44:12

                                Kolči > no teď už je pozdě, ale od jara na tom zamakej :-)

                                  NMr.Stick - Profil | St 1.11.2006 20:42:40

                                  @Sander : :o)))))))) To by mě nenapadlo...

                                    NKolči - Profil | St 1.11.2006 20:42:28

                                    Sander: hm, to abych na každej den namíchal 20l krmení...:-)

                                      NSander - Profil | St 1.11.2006 20:39:06

                                      Kolči > když budeš házet velký krmítka, za půl roku z nich budou dvoukiláči.

                                        NKolči - Profil | St 1.11.2006 20:37:46

                                        Mr.Stick: no, on problém je, že větší prostě nenasaděj a ty malý tam nevyrostou...