Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NMr.Stick - Profil | St 1.11.2006 20:35:12

@Kolči: Tak když nechceš chytat malý, chytej větší :o))

    Ncertbert | St 1.11.2006 20:34:59

    Mr.Stick-ale jak ho znam tak je to chlapec nepolíbený atd.-:o)))))) ale až příde rybářská víla tak se to změní-:o)))

      NKolči - Profil | St 1.11.2006 20:34:09

      Mr.Stick: normální ryba? Třeba lín, nebo i kapr nad 40cm...
      profo: ale neřikej mi, že tam na jaře vysaděj 45cm kapry, jsem v tý organizaci dost dlouho na to, než abych tomu věřil. Daj tam zas chcípáky jako teď

        NMr.Stick - Profil | St 1.11.2006 20:21:32

        @certbert: Jeho duše je spíš oddaná neřestem :o))

          Ncertbert | St 1.11.2006 20:09:18

          Profo-ještě pár dní a řeka bude O.K už se těšim.Kde se fláká středoškolák?že by slečny?to se mi nezdá jeho čístá duše oddaná rybám?

            Nprofo - Profil | St 1.11.2006 19:56:14

            certbert . na řace to teprve začne. Už se těším..:-))) Hlavně ji chci letos konečně projít na plavku a vláčku. Tak snad se mi odvděčí něčím hezkým...:o)) Jen aby to listí šlo do řiti brzo. To je jediný co mě na tom mrzí. Ta zima nebo spíš to počásko je dobrý, to se podá a hlavně rybky se schovaj a dravá půjde rychle do žravosti..;-))

              Ncertbert | St 1.11.2006 19:51:06

              Profo -zdar tak už nám přišel sníh to bude čočka.ale řeka pořád moc.včera jsem byl v Plan.a teklo to moc listí tak jsem raději pracoval ale tak abych to přežil-:o)))))

                Nprofo - Profil | St 1.11.2006 19:41:36

                certbert : zdar ďáblíku..:-))) Jak nečet. špatně čteš..:o)) Letos mám Jordán Lín 40, cejn 49, 48, 51 a 49 (výběr čtyř nej) bohužel přišli když ještě nebyl fotopřístroj. Pak už to bylo horší. pak stílo za řeč jen lín 37 a nic moc.

                  Ncertbert | St 1.11.2006 19:35:58

                  zdar J C-Rudo já se Jordan rád od tebe naučim to kde jsem byl To aby mně Kolči našel.jinak jsem tady nečet žádné velke ulovky .Co co ryba nejde?To že já nechytam to je rukama ale co naši super fishermam ty snad chytaji?Kolči to byl kuk na strejdu-:o)))

                    Nprofo - Profil | St 1.11.2006 19:28:53

                    Mr.Stick - ® : jj to je pravda. Ale ono to spíš bude i tou návštěvností, která je tady podstatně větší a tím se i spousta věcí vyřizuje možná tak aby se někteří zbytečně zviditelňovali..:-((

                      Nprofo - Profil | St 1.11.2006 19:26:34

                      Kolči : ty normání se budou dávat až po jaru. Teď šli do Orlasu. Je to tak daný a nic se s tím nedá dělat. ale zase aspoň masaři utřou né...:-))

                        NMr.Stick - Profil | St 1.11.2006 19:25:48

                        @Kolči: Co je normální ryba? :o))))

                        @profo: Já vim, v tomhle je fakt chytej.cz občas lepší...ale i tam se to taky občas pere...

                          NKolči - Profil | St 1.11.2006 19:23:32

                          profo: já bych si rád zalapal, ale mrznout tam kvůli 35cm kapřikům který ve studený vodě ani nebojujou vážně nebudu... Škoda tý Smutný, tam aspoň nasazujou normální ryby.
                          Mr.Stick: jasný, pohoda ;-)

                            Nprofo - Profil | St 1.11.2006 19:22:36

                            Mr.Stick - ® : v pohodě. Je to tu tak vždy když se něco takovýho objeví.

                              Nprofo - Profil | St 1.11.2006 19:21:29

                              Kolči : tak to nechápu. Když nebereš, tak si aspoň zalapeš né?....;o))

                                NMr.Stick - Profil | St 1.11.2006 19:20:34

                                @Kolči: Tu plkárnu si neber osobně...nemyslel sem tebe...ale všeobecně...plavačkáři se hádaj o podvodech, kapraři o kila, sumcaři o centimetry...MRK jde v tomhle fakt do prdele....

                                  NKolči - Profil | St 1.11.2006 19:18:08

                                  profo: za ty chcípáky mi to vážně nestojí...

                                    Nprofo - Profil | St 1.11.2006 19:15:58

                                    Kolči : a ty se na rybky nechystáš? Takhle třeba za školu, V tohle počásku tam budeš mít klídek..;o)

                                      Nprofo - Profil | St 1.11.2006 19:12:07

                                      Koči : jj chtěl a taky chytal, hned druhej den. Neříkal. Říkal jsem, že je to malá louže, ale hloubka je tam dost velká. Hlavně u betonáže...;o))

                                        NKolči - Profil | St 1.11.2006 19:09:30

                                        profo: jo na Káču... A s tim jsi tam chtěl chytat? Neřikal jsi že to je malej rybník s malou hloubkou?