Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NKolči - Profil | Čt 2.11.2006 22:21:46

Mr.Stick: jak? Já vim taky jak, ale musíš na to mít program a je to na prd... EDIT: hraji: dobrou...

    NMr.Stick - Profil | Čt 2.11.2006 22:17:47

    @hraji: Tak východní Čechy přejí Moravě dobró noc :o)

    @Kolči: Hele přišel sem na parádní věc, jak stahovat videa z youtube do compu :o))))

      Nhraji - Profil | Čt 2.11.2006 22:09:20

      jihočeši, jižní Morava vás zdraví a zároveň vám přeje dobrou noc, neb se odebírám na kutě.

        NKolči - Profil | Čt 2.11.2006 22:04:33

        Mr.Stick: zdar, jen pojď...:-)

          Nhraji - Profil | Čt 2.11.2006 22:04:05

          profo: rááádio je fakt hustý

            NMr.Stick - Profil | Čt 2.11.2006 22:03:56

            Nazdar jižani :o) u nás nikdo není, tak jdu pro vlídné slovo sem :o)

              Nhraji - Profil | Čt 2.11.2006 22:03:10

              Sander: najdi si někde na webu moji fotku a budeš to vidět :-)

                NKolči - Profil | Čt 2.11.2006 22:01:07

                profo: no, myslím že jo, nejspíš tam zajedu v sobotu, sice to proudí jak kráva, ale snad to půjde.
                Sander: tak to máš dobrý, to už vydržíš...:-)
                hraji: :-))))
                Pete: zdar

                  NPete - Profil | Čt 2.11.2006 21:54:46

                  dobrý večer bando

                    Nprofo - Profil | Čt 2.11.2006 21:51:36

                    Sander : to ani nechtěj vědět...;-)))

                    hraji : já myslím, že by to v tu chvíli bylo jedno. Obojí je smrtelný a to se to ani nemusí kombinovat...:o))

                      NSander - Profil | Čt 2.11.2006 21:28:58

                      hraji > neboj, dá se to :-) Ale neustále si musím připomínat, že o Vánocích tam končím. Být tam na stálo, nevím, jak bych vypadal v padesáti :-)

                        Nhraji - Profil | Čt 2.11.2006 21:21:35

                        Sander: tak nevím, zda by mě zabilo dřív to Ráááádio nebo těch 38, - kč, ale dohromady je totálně smrtelná kombinace.

                          NSander - Profil | Čt 2.11.2006 21:07:06

                          Kolči > jo, ale za ty prachy dneska nedělaj ani černý :-)

                            Nprofo - Profil | Čt 2.11.2006 21:03:19

                            Kolči : a myslíš, že by byla chytatelná? Já se na ní možná kouknu zítra, ale jestli pujdu, tak až v neděli. Sobotu trávim na výlovech. lovíme 3 rybníky najednou. Je to na celej den...:-((

                            Edit : jen probíhám. Mám ještě moc práce....:-((

                              NKolči - Profil | Čt 2.11.2006 20:54:52

                              Sander: no, tak zas to ale máš jako praxi místo školy, nebo ne?

                                NSander - Profil | Čt 2.11.2006 20:51:48

                                Kolči > hmm, ještě k tomu připočti jen 38Kč/hod a je to definitivní... :-((

                                  NKolči - Profil | Čt 2.11.2006 20:46:00

                                  Sander: tak to bych se šel rovnou zabít... :-)

                                    NSander - Profil | Čt 2.11.2006 20:38:56

                                    Kolči > to viš, já ho musim poslouchat 7.5 hodiny denně v práci.... Už z toho mam depku! :-)

                                      NKolči - Profil | Čt 2.11.2006 20:36:55

                                      Sander: já Impuls neposlouchám, asi proto se tak bojím...:-)

                                        NSander - Profil | Čt 2.11.2006 19:51:39

                                        Kolči > jo, já se do sklepa taky vždycky bál. Ale pak jsem naladil Rádio Impuls a od té doby mám sklepy RÁÁÁÁÁÁÁD! :-)))