Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Nprofo - Profil | St 1.11.2006 19:08:21

Kolči : páč jsem nepočítal s tím, že to na Smutný vyndám, ale připravil jsem si to na Káču na druhý den...

    NKolči - Profil | St 1.11.2006 19:07:28

    profo: a můžu se zeptat proč jsi to tam vázal když jsi věděl že jedeš na Smutnou? :-)

      Nprofo - Profil | St 1.11.2006 19:05:39

      Kolči . já bych řek, že až po tém...:-)) A ten splávek jsem tam fakt navázal ten den než jsem jel. Sice pravdu máš, že né kůli tobě, ale navázal. Před tím tam byl anglán 4+2g a tohle bylo větší nebo spíš trochu těžší dělo to je fakt...:o))

        NKolči - Profil | St 1.11.2006 19:02:13

        profo: to, žes tam ten splávek měl jen na mě a předtim si s nim nechytal mi vážně nenakecáš.:-) A jo, předtim si mě nasral...

          Nprofo - Profil | St 1.11.2006 19:00:41

          Kolči : no jasně ten tam byl jen na tebe...:-))) Ale už je uklizen a čeká na novou sezónu. Tuhle si zalapal docela slušně i když tebe jen nasáral viď...:o))

            NKolči - Profil | St 1.11.2006 18:57:29

            profo: jo, jen na mě, to určitě...:-)

              Nprofo - Profil | St 1.11.2006 18:56:26

              Kolči : ten tam byl jen na tebe. teď už si tam hoví pěknej 0,5g plaváček...:-))

                Nprofo - Profil | St 1.11.2006 18:55:33

                Kolči : co dělá Brkoň pakoň. Dlouho jsem ho neslyšel ani nevuděl? A telefon mi nebere kanc jedna stará..:o)))

                  NKolči - Profil | St 1.11.2006 18:55:08

                  profo: jo tááák:-) To budeš ale muset z tvého veleváženého Tornáda sundat ten kravskej anglán a navázat normální splávek...:-)

                    Nprofo - Profil | St 1.11.2006 18:52:03

                    Kolči : no plavanou né..:-))

                      NKolči - Profil | St 1.11.2006 18:46:15

                      profo: jakou mou metodu?

                        Nprofo - Profil | St 1.11.2006 18:45:36

                        Kolči : jj koukal. Já se před chvílí vrátil odtud...:-((( Ale po rybách ještě není. Teď teprve to začne. Asi se uchýlím k vláčce a nebo budu zkoušet tu tvou metodu...:-)))

                          NKolči - Profil | St 1.11.2006 18:43:53

                          profo: zdar, jsem tu:-) koukals ven? Ty vole, to je humus, asi máme po rybách...

                            Nprofo - Profil | St 1.11.2006 17:45:30

                            Tak co chalpci. Dneska je tu nějak mrtvo. Je tu někdo?..:-))

                              NMr.Stick - Profil | St 1.11.2006 15:16:36

                              @Stanďour: Učí interně u nás a externě v Brně a v Bratislavě...myslim, že celým jménem je to doc. JUDr. Jiří Bílý Ph.D. :o)

                                NStanďour | St 1.11.2006 13:50:01

                                Mr.Stick: Na vojenský hledisko zapomeň. Jsou to jenom zákony, nařízení, zákony, nařízení, zákony, nařízení....Jak se jmenuje ten doc.?

                                  NMr.Stick - Profil | St 1.11.2006 11:50:16

                                  @Stanďour: Jo, na to sem zvědavej...druhá světová mě sice baví, ale spíš z vojenskýho hlediska...tend docent, co ho na to máme vypadá jak retard, při mluvení slintá a je strašnej peacelover, takže to fakt asi bude utrpeni :o))

                                    NStanďour | St 1.11.2006 11:39:56

                                    Mr.Stick: No, já myslel ty český dějiny - to je mazec. Středověk je zábavnej - ordály, tortura atd. Ale obrození, první republika a protektorát, to je strašný svinstvo...

                                      Nprofo - Profil | St 1.11.2006 7:22:56

                                      certbert : to je mi líto, ale i tak dobře ti tak...:-))))

                                      rudolf : ty mu teda radíš s tím prokrmením. Nezapoměl jsi na to že je to tam zakázaný?...:o)))

                                        Nrudolf | St 1.11.2006 6:48:21

                                        certbert: Je to divný, na Jordáně jdou kapři 45- 50 cm a na přívlač i pstruzi. Na kapra to chce ale mít prokrmeno a znát místa. U sladovny je mělčina a tam jdou později pstruzi na rybku.