Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Ncertbert | St 1.11.2006 0:53:58

ahoj páni Jihočeši-:o))))Kolči má pravdu nikdo mě nepozná jinak Jordan jsem byl -----0 dobře mi tak.

    Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 21:45:32

    Sander : zdar, jo pokaždý když jdu na ryby, tak mě tak ukazují ploutve jako by se mi řechtali a říkali polib nám...:-)))) Pročpak se ptáš?

      NSander - Profil | Út 31.10.2006 19:41:14

      Zdar jihočešky, byly jste někde na akvabelách?

        NMr.Stick - Profil | Út 31.10.2006 19:39:41

        Joooo dějiny...to sem dělal na třikrát :o)))) máme to rozdělený na evropský a český - ty mě ještě čekaj :o(((

          NStanďour | Út 31.10.2006 19:09:20

          Mr.Stick: Klauzury jsou obvykle v pohodě, protože máš k dispozici zákony a dost času. Jenom nesmíš bejt úplně tupej, což předpokládám, že nejsi. Proti státnicím z teorie a právních dějin je to fakt bžunda...:o)

            NMr.Stick - Profil | Út 31.10.2006 18:02:18

            @Stanďour: To jo...třeba hned první zápich z občana je formou klauzury :o)) Ale proti státnicím je to prdel :o)

              NStanďour | Út 31.10.2006 17:56:28

              Mr.Stick: Tak ti přeju hodně trpělivosti, protože tě čeká ještě spousta srandy... No, ale mě taky...:o)

                Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 17:35:37

                Mno nic chalani. Pro dnešek se s vámi loučím a přiji ještě hodně příjemné zábavy zde. Já se teď musím odebrat na schůzi MO, abych byl seznámen s dalším děním u nás.

                  Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 17:26:29

                  Kolči : no neke tak to už nedělá čest svému nicku?. Teda to si to chlapec rozhodil co?..:o))

                    NKolči - Profil | Út 31.10.2006 17:17:24

                    profo: jo, to jo. A je ostříhanej, poznal jsem ho jen podle bundy, když se na mě podíval, chtěl jsem jít dál:-)

                      Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 17:16:01

                      Kolči : ale aspoň jste se potkali....:-))

                        NKolči - Profil | Út 31.10.2006 17:02:19

                        profo: Tábor na hovno, jediný dobrý na tom byl pokec s certbertem, kterej sice skoro nic nechytil, ale stejně...:-)

                          NMr.Stick - Profil | Út 31.10.2006 16:55:43

                          Jo, říman...v prváku nám cpali, jak je to nejtěžší zkouška a pak sem to dal strašnou haluzí...měli sme na to nějakýho doktoranta a on celou zkoušku převed jen na příklady...takže za jedna :o)))) kdyby chtěl nějakou teorii, co já vim, třeba furtum, muutum, donatio a podobně, neřeknu ani ahoj :o)))))

                            NStanďour | Út 31.10.2006 16:46:30

                            Mr.Stick: Těším se móóóóóc...:o) A co ty? Už máš Římana a spol.?

                              NMr.Stick - Profil | Út 31.10.2006 16:43:07

                              @Stanďour: Dík, kdyžtak se ozvu...zatim sem ale ještě malý štěně ve druháku :o) A co ty, ak se těšíš na státnice? :o)

                                Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 14:18:54

                                Stanďour : jj to je pravda, ale tady jsme se zatim nepustili ani sami do sebe natož do někoho jinýho...:-))) I když to tu párkrát už tak vypadalo viď Kolči, ale nakonec jsme si to vyřikali a vysvětlili postoj a bylo to OK...:o))

                                  NStanďour | Út 31.10.2006 14:16:57

                                  profo: Díky. Všiml jsem si, ale pro jistotu jsem to tam napsal, abych se pak nemusel složitě hájit. Víš, jak to na MRKu chodí. :o)

                                    Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 14:10:40

                                    Stanďour : to nava, že nejsi jihočech i tak jsi vítán. už v titulu máme nejen jihočeši...:o))

                                      NStanďour | Út 31.10.2006 13:51:48

                                      Mr.Stick: Nemám tu co dělat, neboť nejsem jihočech, ale kdybys potřeboval nějaký učebnice apod., klidně se na mě obrať. Jsem v páťáku. Apropos, kde studuješ?

                                        Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 13:20:53

                                        kolči : kam jsi zase zmizel. Tak povídej jaký to bylo v Táboře, co jsi viděl hezkýho, jak se má certbert ats....:-))