Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NMr.Stick - Profil | Út 31.10.2006 13:04:30

@profo: :o)))))

    Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 13:01:22

    Mr.Stick - ® : no není proč ti to rozmlouvat. Když jsem byl na VŠ, tak jsme do školy taky chodili podle počasí a tzv.: chucusu pracusu, a ten rozhodně většinou byl spíš ve stavu nechucus pracus...:o))

      NMr.Stick - Profil | Út 31.10.2006 12:49:45

      @profo: :o))) Sem rád, že aspoň někdo mi moje rozhodnutí schvaluje...

        Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 12:36:41

        Mr.Stick - ® : hm, tak to ti schvaluju. Jak výběr školy tak to rozhodnutí. dneska je venku sychravo a zima. Raději zůstaň doma...;o))

          Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 12:35:41

          Kolči : no já mezi tím musím taky makat. Jediná výhoda je, že spoustu času pracovně trávím na internetu a tak není problém mít otevřený i okno s MRKem a nebo Baštou...:-))))

            NMr.Stick - Profil | Út 31.10.2006 12:28:56

            @profo: No jo...sem se rozhod, že tam nepudu :o))) Jinak přežívám na právech...

              NKolči - Profil | Út 31.10.2006 12:20:02

              profo: ty máš co řikat, ty se válíš v práci a budeš tu někoho poučovat...:-)))

                Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 11:54:57

                Mr.Stick - ® Hm tak honem vyskoč a něco taky dělej. To se tak někdo má se válet v posteli a lítat po netu. To mi pracující si šoupem podrážky už od brzkých raních hodin v rachotě......:-o)))))
                A co že to děláš za školku?

                  NMr.Stick - Profil | Út 31.10.2006 11:43:19

                  Nazdar! :o) mám se blbě, páč budu muset za chvíli vylýst z postele, odložit comp a jít do školy...jinak na rybách sem byl naposledy minulý čtvrtek viz můj ML :o)

                    Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 11:41:41

                    Mr.Stick - ® tak teda nazdar. Jak se máš a kdy jsi byl na lapaný naposledy?

                      NMr.Stick - Profil | Út 31.10.2006 11:29:03

                      Třeba já? :o)

                        Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 11:27:22

                        halo halo je tady někdo?.......:-))))

                          Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 9:09:50

                          Kolči : no pro tebe se to nedělá. Pro tebe to budou vždycky jem klacky k rajčatům, hlavně když se to jmenuje feeder viď?...:-))))

                            NKolči - Profil | Út 31.10.2006 8:27:35

                            profo: dobrý feedery? To se taky vyrábí?:-)

                              Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 8:19:04

                              Kolči : aha tak to jo. Hele můžeš si mě teda napsat na první místo těch kterým koupíš klacky?.:-))) Znáš mě já se v nich moc nevyznám a mám dobrý akorád feedery. A ty pořád říkáš, že bych měl jít do plavky tak mi to asi bude potřeba pakupiť....:-)))

                                NKolči - Profil | Út 31.10.2006 8:15:05

                                profo: no, přístí rok, až vydělám svůj první milion...:-)

                                  Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 8:12:00

                                  Kolči : a kdy to asi tak plánuješ? (musim si trošku rejpnout)...:-)))) Já bych asi nejel. Mě by se spíš chtělo do Austrálie nebo na N. Zéland.

                                    NKolči - Profil | Út 31.10.2006 8:07:00

                                    profo: no, to nevím, to je ale možný... Až budu mít prachy, pojedu do Mongolska...:-)

                                      Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 8:01:53

                                      Kolči : tak to chápu. Taky jsem raději někde kde je málo lidí, ale občas tam prostě musíme a nic s tím nenaděláš. Hele tak mě napadá, není tohle rybářská úchylka. Myslím to být někde kde je klid a málo lidí?

                                        NKolči - Profil | Út 31.10.2006 7:58:04

                                        profo: protože nesnáším velký města...