Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 7:57:36

Kolči : jak to vždyť se tam pujdeš kouknout na certberta, na plaváky a další ptákoviny do obchůdku co máš tak rád a ty se netěšíš? Co to?

    NKolči - Profil | Út 31.10.2006 7:55:40

    profo: vůbec

      Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 7:52:29

      Kolči : tak jak se těšíš do tábora?

      MÁME 500!!!!

        Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 7:52:13

        certbert : jak jsi na tom dneska. a kdy jdeš do rachoty ..:-))

          Nprofo - Profil | Út 31.10.2006 7:51:13

          Taky se připojuji k přání dobrého rána..:-))

            NKolči - Profil | Út 31.10.2006 7:44:11

            Brý ráno...:-)

              Ncertbert | Út 31.10.2006 6:16:43

              Dobré ráno Jihočeši ATD-tak koukam že se nám to tady hezky hejblo.To bude mít Profo radost už jsme překonali Azbesta-496 (za to můžou komunisti)-:o)))))Sander-k těm většim tloušťum 50+ jestli tak ti něco písnu na @.tak se tu zatim opatruje valim napnout vlasec.Přeji hezký den.

                NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 23:19:19

                CeP: tam to možná znám... No, někdy to zas musím jet na Orlík zkusit:-)

                  NCeP | Po 30.10.2006 22:51:25

                  Kolči zwei:-) > to ja delam. dyz nezapomenu

                  49°21'51.8"N,14°16'23.81"E taky dobrej flek. za tim ostrohem vlevo po proudu je to plaz a rybar- kaprobobkar jeden vedle druhyho. proto chodim prave az za roh kde mam hned pod nohama 3-5m. s anglanem si vyhraju. dyz se dari jdou kaprici hnedle na hod..

                    NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 22:38:34

                    CeP: :-P Tak z toho máš vyrvat baterky a hotovo... :-)

                      NCeP | Po 30.10.2006 22:37:19

                      Kolči zwei:-) >jo hezky.. joo?? to je primo za trest skodolibce!!

                        NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 22:34:37

                        CeP: aspoň ti to pak doma hezky pípá, nebo ne?:-)

                          NCeP | Po 30.10.2006 22:33:27

                          Kolči zwei:-) > no akorat je blby ze ho zena porad zapomina doma a odjizdi do prace dyz ja jeste chrupkam. nekdy si myslim ze mi to dela schvalne... ;-)))

                            NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 22:20:38

                            CeP: hm, to je dobrý, to si koupim. Ale až budu mít svoje auto... Do cizího to dávat nebudu...:-)

                              NCeP | Po 30.10.2006 22:17:47

                              Kolči zwei:-) >no jasne. taky jsem radsi sam na fleku, ale na orlasu to jaksi bez lodky nejde.
                              apropos.. alarm taky nemam. mam tohle http://www.jablotron.cz/autotechnika.php?pid=products/pg-4w je to lepsi. zadna sirena. zlodej si otevre auto a protoze nic nehouka tak nespecha. jenze to uz za nim ses s basebolovou palkou a kapinku mu to vysvetlis. a na preplnenym parkovisti pred marketem je ti nejakej alarm k hownu, kdezto pager ti zacne pipat v kapse a mas jasno.

                                NCeP | Po 30.10.2006 22:13:24

                                Sander> no jasne, tohle byla docela vyjimka 2003. prot jsem tam cervene naznacil beznou hladinu. na ty druhy fotce s bivakem uz je to na normalu, ale v lese nesedis a je to porad v pohode. auto za zadama.

                                  NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 22:11:26

                                  CeP: mě se takový místa moc nelíbí. Mám radši něco, kde bych byl sám, bylo to tam klidně i trochu zarostlý a tak...

                                    NSander - Profil | Po 30.10.2006 22:08:01

                                    CeP > nj, jenže kdy je tam takhle málo vody.
                                    Mě se ještě nestalo, abych u podoláku seděl někde jinde než na kraji lesa :-)

                                      NCeP | Po 30.10.2006 22:06:56

                                      to same misto

                                        NCeP | Po 30.10.2006 22:03:40

                                        no s tim nemuzu uplne souhlasit.. co pod podolakem? po stary ceste dojedes primo az do vody a par metru od brehu mas 4m hloubky