Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 21:54:15

CeP: no, ty se mi právě vůbec nezdají. Většinou jsou to jen holé pláže, a tam mě to fakt nebaví. A alarm v autě? Není...:-)

    NCeP | Po 30.10.2006 21:52:53

    Kolči zwei:-) > no myslim ze s tou registraci zajemcu pro vybrane otazky by to mozna nemusel byt takovy problem..

      NCeP | Po 30.10.2006 21:49:56

      Kolči zwei:-) > na Orlasu je spousta mist na kterych muzes chytat malem z auta, ale ty se ti asi moc nezdaji.. ??
      a co alarm v aute?

        NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 21:49:00

        CeP: to jo, ale myslím, že to moc dobře nepůjde, protože otázky nejsou vyrobený pro dlouhý pokecy. Bylo by ale dobrý dát "ověřeným" MRKařům neomezené příspěvky...

          NCeP | Po 30.10.2006 21:47:09

          Kolči zwei:-) > asi by bylo mily dyby MM dokazal osefovat ze by se pro tuto otazku registrovanejm jihocechum a daslim ucastniku nepocitaly prispevky do limitu.. co? totez by platilo i pro ty co by se regli treba do BJ a jinych jader... ??

            NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 21:15:35

            Sander: na Orlík nejezdím, mám to 17km a kdybych to měl jet na kole, asi se zblázním...:-) A když už jednou za čas mám auto, tak se ho bojim nechávat zaparkovaný někde, kde na něj nevidím a tak se připravím o chytání na normálních místech:-)

              NSander - Profil | Po 30.10.2006 21:13:19

              Kolči > noo, tak to vám nezávidim, ale tady jsem to taky zrovna nevyhrál.
              Stačí zajet na Vltavu či Orlík a už je to o něčem jiném. Velké ryby odtud se už dají považovat za "trofejní". Ta Otava je čudlařina, občas se zde objeví větší štika (120+), ale to asi skoro všude, kde má dobré podmínky. Neznám nikoho, kdo by z Otavy na Strakoňsku měl opravdu solidní kousek jakéhokoliv druhu. Tedy až na hlavatku. Ale to se povede jednou za život.

                NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 21:10:05

                Sander: no, to my u nás revír, na kterém by takové ryby byly vůbec nemáme. Snad jedině na Smutné by se daly nějaké pěkné lapit, ale ne takové, jaké píšeš. V dosahu máme jen dva 1ha rybníky a oba stojí za hovno...

                  NSander - Profil | Po 30.10.2006 21:08:09

                  Kolči > bejvaly časy, kdy jsem jako malej občas zavadil o tlouště 55+, což už se mi 3 roky nestalo. I když je těch tloušťů 50, 51, 52 relativně dost, dal bych je všechny za jednoho takového. To samé parmy, ještě 2 roky z5 nebyl problém se dostat přes 70, letos jen jedna taková...
                  Prostě to tu de od 10 k 5

                    NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 21:05:02

                    Sander: je vidět, že nevíš co chytám normálně...:-) Co bys chtěl chytat, když ne tohle?

                      NSander - Profil | Po 30.10.2006 21:03:51

                      Kolči > nevěřim

                        NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 21:03:28

                        Sander: no, mě by stačily...:-)

                          NSander - Profil | Po 30.10.2006 21:02:51

                          Kolči > to nejsou zdaleka takové ryby, které bych chtěl cíleně lovit... :-((

                            NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 21:02:03

                            Sander: jo stojí za hovno, jo? Podle těch fotek bych ani neřekl:-)

                              NSander - Profil | Po 30.10.2006 21:01:02

                              Kolči > tak to jsme dva, jenže s tím rozdílem, že na srazu jsem nebyl, takže jsem chyt úplný hovno. Bez auta je to fakt nanic.
                              Když mě loni omylem někdo vyvez, úlovky byly docela slušný. Tady na Otavě to fakt stojí za hovno a Volyňka ani nemluvě...

                                NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 20:59:31

                                Sander: no, u nás moc možností jak chytat není, bez auta je to na prd... Krom srazu MRKu nic moc nechyt, jako já...

                                  NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:57:19

                                  Kolči > chytil něco Petr K.? S tim to vypadá nějak bledě, na to jak pořád četl články z časáků, tak se zatím moc nepochlapil :-)

                                    NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 20:54:35

                                    Sander: došly mi příspěvky, tak musím psát odjinud...:-)

                                      NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:54:10

                                      Voe Kolči, co to máš za nick?? No hamba :-)))

                                        NKolči zwei:-) | Po 30.10.2006 20:52:52

                                        Sander: to jak s fotkama ryb? No, dyť to znáš, já neplejtvám fotky na ty sedmdesátky tlouště, takže moc fotek nemám... :-)