Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:42:34

Hmm, sem myslel, že se někdo přidá, a ono nic... :-)

    Nsilvan - Profil | Po 30.10.2006 20:33:18

    Sander: betálný fota.

      NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:25:33

      Kolči > snad :-)

        NKolči - Profil | Po 30.10.2006 20:25:08

        Sander: být tu MrKos z BJ tak řekne: Pěkné, pěkné :-)

          NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:23:43

          A ještě jedna na pokochání :-)

            NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:21:48

            Mr. Stick > to se časem poddá
            Jinak zapomněl jsem na skutečně trofejní úlovek.
            Tady je:

              NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:19:47

              Tohle by měl bejt on. Teda si myslim....

                NMr.Stick - Profil | Po 30.10.2006 20:19:04

                Ahahah teprve dvanáct :o))) Já za život chyt asi 5 a největší měl možná 25 cm :o))))

                Jinak 49 to už je super...

                  NKolči - Profil | Po 30.10.2006 20:18:59

                  Sander: super, díky

                    NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:17:14

                    Mr. Stick > nevím, letos jsem jich chyt teprve 12, nej 49 a která z nich to je už opravdu nevím...

                      NMr.Stick - Profil | Po 30.10.2006 20:16:20

                      @Sander: Kolik má ta "treska"? :o) Fakt krásná ryba...

                        NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:14:24

                        Mr. Stick > dikec

                          NMr.Stick - Profil | Po 30.10.2006 20:12:31

                          @Sander: Krásný ryby...holt kdo umí, umí :o) Ale ještě krásnější jsou ty fotky, to je fakt paráda...

                            NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:11:29

                            Kolči > jdu na to, to bude porod, to se vsaď... :-)
                            Pak napiš jestli Ti to přišlo

                              NKolči - Profil | Po 30.10.2006 20:09:29

                              Sander: hm, prokouk jsi mě, přesně to jsem chtěl udělat...:-) Ne, jen si ho dám na plochu PC ;-)

                                NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:08:55

                                Kolči > voe a co autorský práva?? Abys ho neposlal do Rybářství a nechtěl za něj zlatej vodznak voe :-)))

                                  NKolči - Profil | Po 30.10.2006 20:07:38

                                  Sander: krásný fotky... Mohl bys mi poslat toho tlouště z Po 30.10.2006 19:51:35 na mail v plném rozlišení?
                                  Ryby krásný máme, jen je umět chytat:-) Ty parmy jsou odkud? Z Otavy?

                                    NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:06:50

                                    Teď se chvíli snažte vy, ať se mám na co koukat!

                                      NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:05:35

                                      Ufff, stačí, bych se uposílal...
                                      Tož no nemáme tu v JČ pěkné ryby kura? :-)

                                        NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:03:18

                                        Vase zprava