Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:01:26

Vase zprava

    NSander - Profil | Po 30.10.2006 20:00:21

    Vase zprava

      NSander - Profil | Po 30.10.2006 19:58:51

      Vase zprava

        NSander - Profil | Po 30.10.2006 19:57:28

        Vase zprava

          NSander - Profil | Po 30.10.2006 19:55:44

          Vase zprava

            NSander - Profil | Po 30.10.2006 19:54:43

            Vase zprava

              Ndžordžíno - Profil | Po 30.10.2006 19:54:41

              Sander:Super fotky!

                NSander - Profil | Po 30.10.2006 19:53:24

                Vase zprava

                  NSander - Profil | Po 30.10.2006 19:51:35

                  Vase zprava

                    NKolči - Profil | Po 30.10.2006 19:50:17

                    Sander: jasný, posílej, máš fakt pěkný fotky co jsem koukal na Chytej

                      NSander - Profil | Po 30.10.2006 19:49:18

                      Kolči > ono je tu celkově nějak mrtvo, stejně jako u nás na Otavě. Asi pošlu pár provokativních fotek úlovků z JČ :-))))

                        NKolči - Profil | Po 30.10.2006 19:41:53

                        profáku, tys umřel?:-)

                          NKolči - Profil | Po 30.10.2006 19:07:37

                          certbert: jasný, dyžtak zavolám, teď jsem si vzpoměl že se potřebuju kouknout k Dvořákovi na těžký boty a do Rangeru pro pár důležitých věcí:-)

                            Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 18:53:44

                            certbert : tak se hezky vyhajej a nezlob manaželku..:-)))

                              Ncertbert - Profil | Po 30.10.2006 18:52:38

                              chlapi-du chrnět tak se opatrujte.Kolči když tak zítra.dobrou

                                NKolči - Profil | Po 30.10.2006 18:39:15

                                Přijede Klaus navštívit Clintona v Americe. Clintonův pokoj je nádherně zařízen, drahé obrazy, nábytek. Klaus se diví:
                                "Jak jsi to dokázal?"
                                Clinton zavede Klause k oknu a říká:
                                "Vidíš tu čtyřproudou dálnici?"
                                "Vidím."
                                "Tak ta měla být osmiproudá."
                                Za čas navštíví Clinton Klause. Klaus se topí ve zlatě - zlatá vana, zlaté svícny, perský koberec, zlaté nádobí... Clinton se diví, jak to Klaus dokázal. Klaus zavede Clintona k oknu a říká:
                                "Vidíš to nové, moderní letiště?"
                                "Nevidím."
                                "Tak vidíš."

                                  Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 18:33:11

                                  Kolči : neberu to jako trest, jen jsem si do tebe dovolil trochu rejpnout...-)))

                                  certbert : jj jak praví Kolči. Momentálně tam bagrujou část od chobotu po proudu dolu. Nic moc páč to je podkalený jílem a ryby jsou rádi, že dejchaj. Nebere to a chytatelný je to trochu až od mostku pod Opařanama a dál po proudu.

                                    NKolči - Profil | Po 30.10.2006 18:27:26

                                    certbert: ta je teď zakalená, něco na ní dělaj... Profák ví víc...

                                      Ncertbert - Profil | Po 30.10.2006 18:24:51

                                      Jen si dám večeři a už se perou-:o)co ta vaše Smutná jednou sem ta šmejdil a moc se mi tam líbilo.

                                        NKolči - Profil | Po 30.10.2006 18:22:10

                                        profo: ne, tim tě jako nechci trestat, tim chci naznačit, že bys nás mohl svézt, ať nemusíme vlakem...:-)