Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 18:20:29

Kolči : a to si jako myslíš, že mě tim potrestáš? Tak to se pleteš. Větší trest bude pro tebe až te odvezu třeba do Tábora a tam tě před nějakým barákem vysadim a nechám nadrátovanýho. Kdo se pak bude bavit líp?...:o)))

    NKolči - Profil | Po 30.10.2006 18:14:00

    profák: právě jsem dostal vynikající nápad... uděláme přes zimu sraz někde v hospodě, a ty, jakožto nechlastač nám budeš dělat řidiče. No nemám já dobrý nápady?:-)

      NKolči - Profil | Po 30.10.2006 18:11:45

      profo: i hovno...:-) jak ty to můžeš vědět, ty mě sleduješ?:-)

        Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 18:04:33

        Kolči : vždyť si na tom závislák. Čučíš do toho taky porád...:-)))

          NKolči - Profil | Po 30.10.2006 18:02:17

          profo: jakej gemblere? To si nemůžu občas zahrát?:-)
          certbert: ne, ta by mě nebavila...:-)

            Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 18:01:57

            certbert : tak to ti docela závidím. Né že by ta moje mi nějak extra bránila, ale občas se to neobejde bez řečí jako ty už zase jdeš na ryby a kdy budeš s námi doma atd..., ale i tak oproti Paterovi musim bejt sticha, protože ta moje je proti tej jeho zlatá. a to ta jeho je taky od cechu..:-))

              Ncertbert - Profil | Po 30.10.2006 17:55:46

              profo-za ty leta co jsem sní?ryby jsem jí naučil lapat na ryby si jedu kdy chci tak ok

                Ncertbert - Profil | Po 30.10.2006 17:51:32

                Kolči-ty si ještě hraješ???taky byla dobrá hra v uhláku na horníka-:o)))zkus to to tě bude bavit-:o)))))))

                  Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 17:49:31

                  certbert : s tím bych se raději nechlubil. Kdyby jsi tak řekl největší přívěšek, pak by se o tom dalo debatit...-))

                    Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 17:48:23

                    Kolči : tu recenzi jsoi mi už posílal ty gemblere...:-))) Nehraj a snaž se taky něco psát ať doženem alespoň to feederový jádro..:o))

                      Ncertbert - Profil | Po 30.10.2006 17:47:30

                      profo-vždyť mam v kartě největší ulovek-:o))))Kolči asi trénuje na návštěvu k zubaři-:o))))))

                        NKolči - Profil | Po 30.10.2006 17:45:05

                          Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 17:44:08

                          certbert : to je pravda, ale ta moje na ryby je jen na talíři, ale lapnout si ji sama to nechce a ani jí to nic neříká...:-(((

                            Ncertbert - Profil | Po 30.10.2006 17:41:56

                            profo-to já pro klid doma řeknu ženě že si rybu může chytit sama-:o))))))co já zkusil než pochopila že ryba je taky kamarád.

                              Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 17:37:31

                              kolči : kam jsi zmizel ty střední školkaři...:o)))

                                Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 17:31:24

                                certbert : já neříkám, že nevezmu. To já taky vezmu, ale papkat je moc nemusim. Beru většinou pro klid doma..;-))

                                  Ncertbert - Profil | Po 30.10.2006 17:17:24

                                  Profo-já rybu občas jo.ještě par příspěvků a máme Azbesta zase za to budou moc komunisti-:o)))

                                    Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 17:12:49

                                    Kolči : jasně že já a koho jsi čekal?..:-))

                                      NKolči - Profil | Po 30.10.2006 17:12:07

                                      helemese, profák...:-)

                                        Nprofo - Profil | Po 30.10.2006 17:11:22

                                        certbert : jsem tu. Taky mi musíš nechat nějakej ten čas na přesun z hokny dom. a mrazák rozhodně neplním. Na to nemám žaludek. Rád lapu, ale nemusim to baštit....:-))))

                                        Kolči : zdar draku..:o))