Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NNils Master - Profil | Čt 19.9.2019 13:21:48

rybomil >> ale na zmiňovaných 10 tun to nevypadá ani omylem... za 3 dny snad nevyndali ani tunu dohromady...

    Nrybomil - Profil | Čt 19.9.2019 12:53:35

    Nils Master - 19.9.2019 10:37:55 >> nebojím a vím co se vrací.

      NNils Master - Profil | Čt 19.9.2019 10:37:55

      rybomil >> neboj je to pod dohledem,každej den u toho je někdo z JCUS nebo MO Tábor...

      Dravci se hned házejí zpět...
      Vyndavá se jen ouklej, cejn, plotice, tloušť, ostroretka a podobně...

      Něco už šlo do řeky, něco je na sádkách a pak se rozvoze různě po revírech...

        Nrybomil - Profil | Čt 19.9.2019 9:37:54

        certbert >> 1 takovej průzkum byl ještě za Pechy, nemusíš ani hádat kam ty lepší rybky doplavaly...
        ještě že máme ( prej ) už jiný vedení kaprosvazu :§)

          Ncertbert - Profil | St 18.9.2019 7:48:35

          Nils Master - 17.9.2019 10:42:11 >> to bude v Lužnicí ryb☺️

            Ncertbert - Profil | Čt 22.8.2019 23:26:13

            neprduch >> Lužnice zachránce rybářů 😀😀

              Nneprduch - Profil | Čt 22.8.2019 22:11:38

              Tak jsem byl s vnukem na orlasu v Olešné - bahno sice nebylo, zato rybářů hafo, na každých 20 metrech kapráky nebo sumcáky. Chtěl jsem malému ukázat zakrmování raketou, což vzhledem k hustotě chytajících, případně prutů bez rybářů by asi nešlo.Tak jsem to zabalil a jel na Lužnici. Prcka jsem varoval, že můžeme být třeba celou dobu bez záběru. Každou chvíli se ozývalo: dědo já mám hlad , případně Já se nudím. Pak si ale vytáhl kapříka 54 cm a byl spokojený:)))

                NHindukush - Profil | Út 6.8.2019 8:04:26

                Pete >> Smrkové lesy jsou tu ve velkém vysazovány od Marie Terezie, může za to rakušák! :-) A kůrovec vadí člověku, přírodě ne :-)

                  NPete - Profil | Čt 1.8.2019 21:50:20

                  pouze smrkove lesy sem nepatri, priroda si poradi sama, problem je ze dnesni konzumni clovek, chce vsechno hned...kdyby se tu driv sazel mix a lesy by byli smisene, takovy problem s kurovcem by tu nebyl...opet si za to muzeme sami

                    Nnoano - Profil | Čt 1.8.2019 21:22:51

                    certbert >> děkuji za odpověď.

                      Ncertbert - Profil | Čt 25.7.2019 7:24:25

                      noano >> cejni spíš počítej menší jinak na Lužnicí druhově všehochuť

                        Nnoano - Profil | St 24.7.2019 21:41:39

                        Ahoj.Prosim o info.Jedu na Lužníci 3(Bečice)jaká je na tomto reviru ryba.(velikost cejna)atd.DIky za info.

                          NScanix - Profil | Út 23.7.2019 23:25:12

                          stepecsumec >> to netusim, ja tam nechytam, ale tak melka voda, hodne ryb, teplo = zumpa, klasika

                            Nstepecsumec - Profil | Út 23.7.2019 22:35:42

                            TAk to vim max 1,5metru. chytám tam, ale dá se tam vůbec chytat z hladiny na amury ? střašnej mordor ta špinava voda

                              NScanix - Profil | Út 23.7.2019 22:02:27

                              stepecsumec >> je dost melkej :)

                                Nstepecsumec - Profil | Út 23.7.2019 22:01:14

                                Ahoj názory na rybník Čertík?

                                  Ncertbert - Profil | Út 23.7.2019 7:28:31

                                  rybomil >> je to děs a běs za chvilku tady bude poušť.

                                    Nrybomil - Profil | Po 22.7.2019 14:28:21

                                    certbert >> v mým, bráchovo aj. lese na jihu už taky borovice a duby, zrovna teď s tím po částech zápasíme. dříve tak 1-3 ks za rok, teď 10každý 2 měsíce v pytli. za pár let tam budou jenom bezy a maliní. brácha sázel vloni 700 smrků a 300 japan topolů, přežilo tak 1%.

                                      Ncertbert - Profil | Ne 21.7.2019 12:47:30

                                      Čau Vydry tak jsem projížděl Orlík a docela jsem se zhrozil jak jdou do pryč smrky děs a běs !!!!!!!!