Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NPedrosito14 - Profil | St 10.7.2019 13:11:17

PetrZ >> jo ja tam byl asi 3x a pokazdy jsem si moc pekne zachytal na feeder,i nad bubnama

    NPetrZ - Profil | St 10.7.2019 11:28:55

    Pedrosito14 >> díky, zkusím, tam jsem si nedávno pěkně zachytal na plavanou...

      NPedrosito14 - Profil | St 10.7.2019 11:06:34

      PetrZ >> zkus to u bubnu u nemocnice..me se tam obvykle dari

        Nrybomil - Profil | So 6.7.2019 12:11:12

        PetrZ >> jj, ta bývala dobrá

          NPetrZ - Profil | So 6.7.2019 11:32:26

          rybomil >> mozna dneska vecer zkusim horni Malsi...

            Nrybomil - Profil | So 6.7.2019 10:58:20

            PetrZ >> tak tak... ani nepořádná šupina, vodáci tam ale půjdou na hod

            Btw: byl jsem tam na zahájení 16.6. a dopad jsem podobně, jako i ostatní, jen pidištikule
            už tam nejedu
            zlatý zdejší duhácí na P a MP

              NPetrZ - Profil | Pá 5.7.2019 21:08:27

              mvincik >> od ty doby co opravili propust a zplanýrovali všechny díry pod jezem to je v pr...

                Nmvincik - Profil | Pá 5.7.2019 20:33:06

                PetrZ >> B bude nejspíše správně :-))

                  NPetrZ - Profil | Pá 5.7.2019 20:15:54

                  Nebyl jste někdo ve Zlatý Koruně? Já tam vyrazil teď večer s mouchou, ale o pstruha jsem nezavadil. Jen pár proudníků a dva okounci. Buď to už vůbec neumím nebo tam není pořádná šupina

                    NHindukush - Profil | Po 1.7.2019 13:23:56

                    certbert >> Tahle je z období puberty :-)

                      Ncertbert - Profil | Po 1.7.2019 13:18:23

                      Hindukush >> To jsem netušil že máš mapu ještě ze svého dětství 😂

                        NHindukush - Profil | Po 1.7.2019 11:41:39

                        Kalodieg :-) :-) Müllerova mapa Čech z roku 1720

                          NHindukush - Profil | Po 1.7.2019 9:18:23

                          Přemet:-) >> Tak jim to vysvětli :-) :-) :-)

                            NPřemet:-) - Profil | Po 1.7.2019 8:35:46

                            Hindukush >> tak to jo, jen říkám, že tady u nás se o tom neví. Dokonce jsem se ptal i jiných starousedlíků a taky to neznali... Tak jsem alespoň zas o něco chytřejší... 😀

                              NHindukush - Profil | Po 1.7.2019 8:15:13

                              Přemet:-) >> Tchán ví prd, Kaladý se prostě říká!!! :-) woe jako Týn na Vltavou je Tejn (Tein an Moldau), tak Koloděje nad Lužnicí (Kaladey an der Lainsitz) a z toho Kaladý :-):-) První písemná zmínka o vesnici pochází z roku 1295, kdy je uváděn název Kaladý.....kapišto? :-)

                                NPedrosito14 - Profil | Ne 30.6.2019 21:32:38

                                Zdravim kolegove rybari,jezdi nekdo z vas na Stropnici??..smerem na Sviny u Veselky pod most,pripadne o fous dal proti proudu

                                  Ncertbert - Profil | So 29.6.2019 20:41:09

                                  neprduch >> já sem jezdím skoro každý víkend očas Orlík nebo Hněvky mám to kousek a líbí se mi to tady

                                    Nneprduch - Profil | So 29.6.2019 20:17:17

                                    certbert >> Lužnice je moje srdcová záležitost:))
                                    Krmil jsem alespoň tyto opeřence:))

                                      Ncertbert - Profil | So 29.6.2019 20:07:38

                                      Pvl >> jasně ve dne kochání a večer pokus o úlovek😂

                                        NPvl - Profil | So 29.6.2019 19:18:19

                                        certbert >> Tak mi to připadá ,že se pán projíždí a kochá -- proto ten hovnochyt :o§))