Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

NHindukush - Profil | St 2.10.2019 18:28:01

Nils Master - 2.10.2019 18:20:57 >> ono nás s tou kamerou chodí víc, jenže to ta tvoje poďobaná kebule nepobírá. Však ti nikdo nebrání si to zkusit 😁😁😁😁 Jenže ty na to nemáš a ten půlsyn taky ne 😄��😄😄😄​;😄

    NTloustobijec8 - Profil | St 2.10.2019 18:24:35

    Nils Master - 2.10.2019 18:20:57 >> Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá😀

      NNils Master - Profil | St 2.10.2019 18:20:57

      S ním už nikdo od Strakonic po Dačice nechce nic mět... tak chodí na kontroly sám s kamerou :D :D :D.... Místní v Týně se náramně baví...

        NHindukush - Profil | St 2.10.2019 18:18:13

        Tloustobijec8 - 2.10.2019 18:07:27 Na Hněvky nechodím ty debílku bez vlastního názoru. Pěkně si přiznal i s fotrem fakeovej profil. Opět děkujeme.

          Ncertbert - Profil | St 2.10.2019 18:17:38

          Hoši nechte už toho roztrhejte si občanky a bude klid 😂😂😂😂😂

            NTloustobijec8 - Profil | St 2.10.2019 18:07:27

            Hindukush >> Běž si radši honit ego na Hněvky, než tady za klávesnicí...🤢😂😂

              NHindukush - Profil | St 2.10.2019 17:55:43

              certbert >> hehe tak uz si zmenil jmeno, MO atd. Povolání syn heh no my máme vše vyfocené a zdokumentované heh takhle se ještě víc profláknout. Ta lidská hloupost nemá fakt mezí.

                NHindukush - Profil | St 2.10.2019 16:08:27

                certbert >> U tebe jsem naprosto v pohodě a myslím, že se nebude dít nic, je totálně odhalen, už jsem to rozkřikl kde se dalo, na koho si tu hraje a co je vlastně zač, když se blb podepíše ve fakeovým profilu vlastním jménem do SZ. A ještě to bude mít nějakou dohru.

                  Ncertbert - Profil | St 2.10.2019 8:55:47

                  Hindukush >> No jo a co muj profil taky se smejes?😂 Pujdes do pekla ty ty

                    Ncertbert - Profil | St 2.10.2019 8:51:45

                    Hindukush >> No jsem zvedav co se tu bude dit dal.Uz jsem se lekl ze nam Basta umira 😂

                      NHindukush - Profil | St 2.10.2019 8:26:09

                      certbert >> Fakeovým profilům se dá jenom smát. Máme z něho docela slušnou srandu. Kdo za tím stojí, je ale všeobecně známé, navíc když se sám do SZ podepsal pravým jménem heh. Lidská hloupost je neomezená.

                        Ncertbert - Profil | St 2.10.2019 8:06:37

                        Ale ale co se nám tu děje?Už se perou??? 😀😂😂

                          NHindukush - Profil | Út 1.10.2019 16:51:42

                          Tloustobijec8 >> Tak určitě pane předsedo! O tobě jdou také pěkné zvěsti a ještě se podepíšeš a dáš telefoní číslo do SZ a v profilu máš něco jiného ty trotlíku, že se musíš schovávat. Jo a chci tu odpověď, když víš všechno. Tak napsat odpověď a šup někam na kořalku zlejt se jako hovado.

                            NTloustobijec8 - Profil | Út 1.10.2019 16:48:03

                            Hindukush >> Klaun, je to klaun volali děti.A stejně volají i rybáři na revírech, které navštěvuješ.

                              NHindukush - Profil | Út 1.10.2019 15:50:53

                              Tloustobijec8 >> Havlíčku nebo vlastně Vy se jmenujete jinak a nebo ty co to za něj píšeš. Jen jsem se zeptal na zacházení, já žádné špatné neviděl. Neustále reje? Nakopírovat ty hlupáku. Noty mi nesebrali a nikdy neseberou. Mimochodem opět píšete z cizího profilu pane vedoucí nebo předsedo? Já jen že mám od Vás SZ, kde jste se i hloupě podepsal a přiznal fakeový profil .Master atd.

                                NTloustobijec8 - Profil | Út 1.10.2019 15:46:30

                                Hindukush >> Syrovátko, proč neustále reješ do táborské RS? Máš nějaké komplexy, nebo Ti táboráci vzali noty?

                                  NHindukush - Profil | Út 1.10.2019 13:51:30

                                  Tak by mě zajímalo, jak s rybami zachází porybní MO Tábor na výlovech :-) :-) :-) : https://www.inrybar.cz/novinky/bizarni-konflikt-ved​ci-lovili-ryby-ve-svazovem-reviru-sitemi-prisli-na-​ne-porybni-co-se-stalo/?

                                    Nneprduch - Profil | Čt 26.9.2019 15:50:39

                                    Kolegové, co kdybyste se začali chovat jako lidi a ne jako prasata. Jezdím na Nový Dvůr na Kořensku, ale cestou od závory lesem se jednomu zvedá žaludek - všude nasrá.o, dokonce přímo u cesty exkrementy i s hajzlpapírem vlajícím na křoví. Celé léto tam bylo několik bivaků, tak si myslím, že by se do auta vešla i lopatka. Tohle dědek, který tam jede na pár hodin, neudělá.

                                      NFrantišek - Profil | Čt 26.9.2019 13:03:31

                                      Včera s BigMikem a vláčáky na Lužnici a jako vždy, Michal chytá a já jen dokumentuju :-)

                                        NTloustobijec8 - Profil | Čt 19.9.2019 16:36:58

                                        Nils Master - 19.9.2019 13:21:48 >> Měli tam pozvat Bohouše Kunu - Bohouš Kuna, sumců tuna!