Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

certbert - Profil | So 29.6.2019 19:10:23

neprduch >> no já taky hovnochyt ale je tu krásně

    neprduch - Profil | So 29.6.2019 10:32:55

    certbert >> Ahoj, já byl na Lužnici v úterý, ale rybky moc nespolupracovaly, za 10 hodin slunění jen 1 větší karas a 1 minikapřík. Ty větší kapři byli na druhé straně, v korytě:)))

      certbert - Profil | So 29.6.2019 9:15:42

      Krásné ráno u řeky

        certbert - Profil | So 29.6.2019 9:13:41

        Tak Vydry kde se flakáte já nad Kolodějema 😀

          Přemet:-) - Profil | Čt 27.6.2019 17:58:29

          Hindukush >> ty Víťo, já sem na jih jezdím celej život a v životě jsem Kaladý neslyšel. Teď jsem se dokonce ptal tchána a taky to nezná. To je možná jen nějakej Tejnskej hantec... :-)

            certbert - Profil | St 26.6.2019 9:21:02

            Hindukush >> 😂😂😂

              Hindukush - Profil | St 26.6.2019 8:13:54

              Přemet:-) >> To je vidět, že jsi ještě Pjažák a pořádně si ještě lokálním jihem nenačichnul :-) :-) Kolodějům se u nás říká Kaladý woe :-) :-)

                certbert - Profil | Út 25.6.2019 22:15:45

                Přemet:-) >> no už by jsme se měli konečně domluvit😀

                  Přemet:-) - Profil | Út 25.6.2019 20:34:43

                  certbert >> já jezdím na plno míst, tak se můžeme potkat prakticky kdekoliv... 😀

                    Přemet:-) - Profil | Út 25.6.2019 20:34:14

                    certbert >> no dyť... 😀

                      certbert - Profil | Út 25.6.2019 19:06:33

                      Přemet:-) >> v Kolodějích by jsme se mohli potkat😀

                        Přemet:-) - Profil | Út 25.6.2019 17:50:17

                        Hindukush >> v Kaladým? Ta T9 ti asi trochu zkomolila Koloděje, jestli se nepletu.... 😀 Jojo, trénovat musím, to máš pravdu...

                          Hindukush - Profil | Út 25.6.2019 7:35:29

                          Přemet:-) >> Musíš víc trénovat v Kaladým a příště budeš první :-)

                            certbert - Profil | Ne 23.6.2019 17:22:34

                            Přemet:-) >> super příště to bude lepší 😀 já byl na Orlíku projel jsem ho od Hladný až Trhovky ryby jsem nechal v klidu akorát večer u Podoláku vábka učím se s ní zacházet 😀ale moc mi to nejde 😀😀😀😀

                              Přemet:-) - Profil | Ne 23.6.2019 15:36:37

                              certbert >> byli jsme na Hluboký... Včera jsme odpoledne dělali dvojku v sektoru, ale dopoledne se nám nepovedlo... Takže nakonec 11. místo z 20
                              Takovej průměr, ale oba s bráchou víme, že by to mohlo být daleko lepší... :-)

                                PetrZ - Profil | So 22.6.2019 6:02:27

                                Tak včera jsem v ČB u papirenskýho jezu viděl pěkný nový pozink sloupky. Zabetonovany vedle cesty. Asi nám ty specialisti co jezdí pod čističku málem do zahrad ""zařídili" zákaz vjezdu....

                                  certbert - Profil | Pá 21.6.2019 23:11:02

                                  Přemet:-) >> jo a kam jedete???

                                    certbert - Profil | Pá 21.6.2019 22:50:36

                                    Přemet:-) >> Držím palce 😀

                                      Přemet:-) - Profil | Pá 21.6.2019 19:10:22

                                      certbert >> doufám, že nějaké budou, zítra jedeme s bráchou na závody :-)

                                        certbert - Profil | Pá 21.6.2019 17:37:49

                                        Tak Bašto v pondělí všichni tady hlásit úlovky 😂😉