Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

certbert - Profil | St 17.10.2018 23:22:43

Čau Vydry že by toho tady ožívalo?😁

    Hindukush - Profil | So 13.10.2018 10:22:38

    neprduch >> ahoj,co mám zprávy, tak na Kořensku teď velká bída s tímhle počasím. Nechce se jim a za chvíli začnou 40cm násady.

      neprduch - Profil | So 13.10.2018 9:49:58

      Nějak to tady usíná, tak alespoň foto z Otavy u Přeborovic, podběrák jsem nepotřeboval stejně jako v poslední době na Kořensku (prostě obě ruce levé) :)))

        Hindukush - Profil | Pá 21.9.2018 10:30:18

        Pete >> a ty by sis šel sednout a nebo by si dostal podmínku ☠👊😁

          Pete - Profil | Čt 20.9.2018 21:20:39

          Louda >> kdo tady mluvi o prani ...jen by se vykoupal no :-)

            Louda - Profil | Út 18.9.2018 19:19:04

            Pete >> tvl tebe přepere každý :-)

              Nils Master - Profil | Ne 16.9.2018 21:25:24

              Pete >> nejdřív ti je seberou a vyfotí si je až na služebně :D

                Pete - Profil | Ne 16.9.2018 20:57:40

                selfie si s RS klidne udelam, ale pokud bude chtit fotit moje doklady, tak ho hodim do vody :-))

                  Hindukush - Profil | Čt 13.9.2018 7:58:40

                  rybomil >> no RS nemusí dělat vůbec nic ....jak plyne z diskuze......prostě ti dá zápis a hotovo......po vysvětlení si píšu jen co to je za povolenky. Jsem zvědavej jak budeš prskat a rozhazovat ručičkama a kopat nožičkana kolem sebe až někdo přijde se čtečkou. Nic konec debaty.

                    rybomil - Profil | Čt 13.9.2018 1:41:45

                    Hindukush >> tak z té diskuse už je praděpodobné, že si prostě jenom někdo usnadňuje práci RS ????

                      Hindukush - Profil | St 5.9.2018 16:06:00

                      rybomil >> Odpověď i od předsedy ČRS máš v přívlač a to ostatní. Doufám, že ti to tak bude stačit.

                        Hindukush - Profil | Po 3.9.2018 14:46:49

                        Ano je to blábol, jediné co mohu říct, tak si dotyčná RS usnadňuje práci pro vykazování pro svou MO, nic víc, nic míň. Vedoucí RS JčÚS takovýto příkaz nedal!!!!!!!

                          Big Mike - Profil | Po 3.9.2018 14:37:02

                          Blábol, připomíná mi to tichou poštu - zatrheš si třísku, někdo to vidí a druhý den se dozvíš, že už máš na kostele parte:)))

                            Hindukush - Profil | Po 3.9.2018 14:11:11

                            rybomil >> Zdravím, neslyšel jsem o tom, že by RS v JčUS měla od Ing. Kepra toto nařízeno. Já to rozhodně nedělám, fotím si až po zadržení povolenky (a hle ty údaje mám, ne ber to jako odlehčení:-)) a to čistě z úředních důvodů, možná ztráta atd. Dyžtak mi napiš SZ o koho jde. Nejsem si zcela jistý s GDPR ve vztahu k úřední osobě a k úřednímu jednání, jehož si při kontrole účastníkem a kopie se dělá pouze pro potřeby RS... toto by byl dotaz na právní oddělení ČRS, do této doby co vím, tak jsme nemohli ofocovat jen občanský průkaz. Jinak až tě bude kontrolovat RS se čtečkou, načtou se o tobě infa stejně z Lipana /myslím/. Takže závěrem, neslyšel jsem a nemám příkaz od vedoucího RS JčÚS ofocovat povolenku. Sám si vypisuju pouze jméno, jakou má povolenku- jihočeskou, celosvaz atd. a z jaké je MO.

                              rybomil - Profil | Pá 31.8.2018 12:53:30

                              Hindukush >> A mám opět připomínku k výkonu RS na rvírech JČ ÚS.
                              Nedávno mě kontroloval na jednom revíru RS. Vše bylo OK. na závěr kontroly napsal zápis a ve finále na mobil fotil titulní stranu povolenky. To jsem se docela podivil. Říkal, že jim to nařídili a Kepr to u nich i kontroluje. S tím RS nemám problém, známe se 30 + let, kontroloval mě XX krát a vždy postupoval korektně, věcně správně, fundovaně. Někdy jsme spolu pokračovali v rybolovu, nebo jen pokecali.
                              Takže k tomu fotografování mám zásadní výhradu. Od 25. 5. 2018 platí směrnice EU k osobním údajům všeobecně známá pod zkratkou GDPR. Tedy dle mého názoru, protože na povolence jsou více jak 2 osobní údaje ( je tam Jméno + Příjmení, datum narození a bydliště ) podléhá to tento doklad této směrnici. RS jako oprávněná osoba si ho může přečíst, pokud dělá výpis, opis údajů nebo foto musí získat ode mě souhlas. A vést o tom evidenci těch údajů. Pokud mu souhlas nedám, nemůže foto provést. Samo členům RS, které neznám dávat souhlas k fotografování titulní strany povolenky odmítám.
                              Podle mě opět zavádíte v tom vašem JČ ÚS nějaké novoty.

                                mmalda - Profil | Po 20.8.2018 12:55:21

                                Čau lidi,
                                poradí mi někdo?

                                Sháním prut s navijákem na lov candátů z lodě - Lipno (lovná hloubka 4-12m, pletenka 12ka fire line) budu chytat ripery 9ky.

                                Poradí mi mi někdo nějakou ověřenou sestavičku. Teď mám pradědečka - Shimano soltace zander 270, 10-30g

                                Doba ale pokročila a tak chci něco lepšího pro rozpoznání záběru i zdolávání.

                                Předem díky za rady

                                  rybomil - Profil | Út 24.7.2018 8:56:08

                                  Holous19 >> přístup jak kde, ty snadno přístupný fleky poblíž silnice jsou většinou obsazený příznivci nízkého sedu atp. Někde jsou strmý stráně a stojíš vysoko nad hladinou - pak problém vylovení případné ryby. V určitých částech jsou stále ponechané neodstraněné celé porosty jív, zhusta omotané kvanty metrů vlasců. Ryby se tam sic drží, ale je to trhací trága. Mám něco nafoceno když to bylo vypuštěný, ty nej lapací fleky na nástrahy si taky dost pamatuju. Pár slušnějších ryb jsem tam vyndal, ale je to tak 50/50.
                                  V posledních rocích už tam moc nejedu, je to daleko a zdaleka už jsem tam neměl takové úspěchy jako krátce po napuštění. Radši do Scanixovo.

                                    Holous19 - Profil | St 18.7.2018 6:58:34

                                    Petrův zdar
                                    Chtěl bych se zeptat na zeptat někoho kdo vláčel na Hněvkovické přehradě přesně se ptám na místo mezi Hlubokou a Poněšicema. Jaké to tam je pro vláčkaře ? S přístupem k vodě?

                                      Hindukush - Profil | Po 9.7.2018 13:45:29

                                      rybomil >> OK

                                        rybomil - Profil | Po 9.7.2018 13:00:35

                                        Hindukush >> ozval se mi jeden funkcionář, prý se o to bude zajímat

                                        49.3843669N, 14.5427047E