Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Hindukush - Profil | Po 9.7.2018 9:29:12

rybomil >> Pošli mi SZ gps souřadnice atd., není to až tak můj rajón, ale mohu se jít podívat. Jinak s vyhrazováním je problémek, musel bych u toho být. Jo a v týhle debatě moc RS asi nebude :-)

    neprduch - Profil | Út 3.7.2018 20:16:18

    Když je tady prý mrtvo, tak něco málo přihodím: dnes na Kořensku za 10 hodin jeden pidikapř (neměřen, ale přes 40 neměl) a 9 cejnů, z toho 2 na halibutku a na boilí, ostatní na krmítko - bída jako všude:)))

      rybomil - Profil | Út 3.7.2018 20:14:22

      Vážení jiho RS, zažil jsem minulý čtvrtek na Lužnici 3 zase 1 extra magora při vyhrazování místa k lovu, co nás vyhazoval z místa, že je jenom jeho. Jakože chytám přes 50 let, tohle sem ještě takto razantně nezažil. Nazval 2 místní, které znám dobře a vím, že tam chytají bezproblémově min. 15 let idioty...
      Měli by jste už konečně začít něco dělat s těmi místními a ne jen buzerovat ty co na jih přijedou.
      Ten RS co tam prováděl kontroly kontroloval jen cizí.

        Scanix - Profil | Út 3.7.2018 8:49:07

        certbert >> To vis, ryby neberou, nikdo nechodi a je to hned ;)

          certbert - Profil | Út 3.7.2018 6:58:48

          Zdar Vydry koukám že Bašta přežívá tak ji rozhejbem 😀

            mmalda - Profil | Po 25.6.2018 13:27:34

            Hindukush >>

            Konečně to někdo rozlousknul. Dík za radu a pak že to nejde vyřešit jednoduše :D

              Hindukush - Profil | Po 25.6.2018 12:49:23

              mmalda >> No Lipno, jelikož je to nádrž s vodou, tak jeho hladina je vždy vodorovná. Její tvar se sice mění např. když fouká a udělají se vlny, ale to je jev náhodný a chaotický, takže se raději spokoj s tím, že je to rovná hladina bez vrstvení v nadmořské výšce cca 726 metrů. :-)

                mmalda - Profil | Čt 21.6.2018 11:13:45

                Zdravím pánové,

                mohl by mi někdo prosím poslat vrstevnicové mapy Lipna, nebo alespoň poradit, kde je sehnat.

                Zander catch and release

                Díky

                  rybomil - Profil | St 20.6.2018 20:16:38

                  Už se nedivím ničemu. Předvčera na Lužnici při stahování sumce na větvi u řeky další borec hrál na trubku národní hymnu a vítězný pochod na počest vítěze. Pakárna.
                  Měl jsem chuť taky vytáhnout trubku ... tu 1m nerezovou co mám v autě a praštit ho přes ruce.

                    Hindukush - Profil | St 20.6.2018 13:59:09

                    DOCarp >> toto jsem psal i na naše město resp. na fb, já to tam znám jak vlastní boty. Jsem domácí.

                      DOCarp - Profil | St 20.6.2018 12:44:44

                      Hindukush >> me to povidej....jezdim tam a znam situaci....bude hur

                        Hindukush - Profil | St 20.6.2018 10:28:35

                        DOCarp >> A kdo to bude hlídat, když si je toho pan starosta vědom. Už teď jsou desítky poškozených rybářů, protože lodě nedodržují vnitřní třetinu a strhávají jim vlasce a ničí drahé vybavení jízdou při břehu. Lodě jezdí ve skluzu a vedoucí plavidla nekoukají před sebe. Hrozí úraz koupajícím se lidem. Poškozené břehy se skoro neopravují.
                        Naopak, do Lužnického ramene Kořenska bych omezil provoz na maximum. Pane Starosto, zajeďte se tam podívat, vždyť se tam lodě ani nevyhnou!!!!!!!!!!! A rybáři se zase potlačí a nikomu to nevadí, kolik jste nám už vzali břehů, jezů atd.?

                          Rybařík - Profil | Po 18.6.2018 16:48:13

                          Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s Otavou v Písku a v jeho okolí? Rybí obsádka a dobrá místa? Děkuji.

                            rybomil - Profil | St 13.6.2018 13:08:24

                            vanvan >> máš SZ

                              vanvan - Profil | St 13.6.2018 7:21:51

                              matasan11 >> Ahoj poptej se u Emila Peška najdeš ho tady na Mrku ten ti určitě poradí má to tam obeznaný fest.

                                Scanix - Profil | Út 12.6.2018 19:50:00

                                matasan11 >> Voda pobliz Tabora http://www.rybarskereviry.eu/reviry/luznice-6-pisko​vna-roudna-1-421-037/ ovsem s bivakovanim se to ma vselijak, vlastne nic takoveho neni, jen se to toleruje viz napr. http://www.nachytano.cz/clanky/bivakovani-na-svazov​kach/a/1893/ Takze bydlet v kempu, lovit u prutu maximalne s destnikem :)

                                  matasan11 - Profil | Út 12.6.2018 19:23:36

                                  Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo neví svazový rybník s možností bivakovat. Blízko Tábora. Děkuji za odpověď.Chtěl bych pozvat rodinu z Pardubicka.

                                    Scanix - Profil | Út 12.6.2018 19:14:42

                                    Hindukush >> jasne, jiste se to bude hojit a za chvili si jako kamzik, az polezes po stranich za lepsi rybou ;)

                                      Hindukush - Profil | Út 12.6.2018 18:56:53

                                      Scanix >> jj snad to bude lepsi a zivejsi, ale uvidim, kdy zahajim, jeste lezu s berli, tak uvidim, snad me nekdo veme na lod a nebo to posunu az bude noha oka. 😉