Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

sumec 1950 - Profil | Út 27.11.2018 21:56:08

certbert >> Ještě jo.Ale všude pořád ubývá voda.

    certbert - Profil | Út 27.11.2018 21:15:36

    Zdar Vydry co nového co ryby chodíte?

      Holous19 - Profil | So 17.11.2018 8:17:23

      Petrův zdar , chtěl bych poradit kam stači přibližně na vláčku na Husinecké přehradě ? Dále bych mě zajímalo jestli jsou mista na Hněvkovické přehradě kde se dá vláčet ze břehu? Je tu nějaký blázen do přívlače jako já z okolí Vodnaň/Prachatic věk 22let 🎣 ať berou !!

        Pete - Profil | Ne 21.10.2018 21:53:23

        certbert >> no taky nekdy :-DDD

          certbert - Profil | Ne 21.10.2018 15:58:04

          Pete >> nekecej Ty pracuješ?To se teda dám na modlení ☺️☺️☺️☺​;️☺️☺️☺ʊ​39;

            Pete - Profil | So 20.10.2018 22:54:12

            certbert >> letosni sezonu mam od dob co jsem v pracovnim procesu nejvic dochazek takze mooc fajn :-)

              certbert - Profil | Pá 19.10.2018 22:49:15

              Pete >> Čau dle možností a to je že fajn a co ty?

                Pete - Profil | Pá 19.10.2018 13:15:13

                certbert >> nazdar čerte, jak se máš chlape :-)

                  Hindukush - Profil | Pá 19.10.2018 5:57:25

                  certbert >> oka, tak až pojedeš, nejlépe druhá polovina listopadu, dej vědět, se zkusím zastavit.

                    Hindukush - Profil | Pá 19.10.2018 5:53:59

                    Nils Master - 18.10.2018 22:03:29 >> nejsem povinnen ti cokoliv vysvětlovat a otázka neni na místě!!!

                      certbert - Profil | Čt 18.10.2018 22:46:08

                      Pete >> že by s tebe rostl násilník 😁😁😁😁😁

                        certbert - Profil | Čt 18.10.2018 22:44:08

                        Hindukush >> to může probrat i před srazem 😁 poslední dobou jsem dost jezdil na soutok 😁😁😁 a jezdit budu 😁 tak se můžeme sejít.

                          Nils Master - Profil | Čt 18.10.2018 22:03:29

                          Hindukush >> přesně, nikdo to nepsal, proto je má otázka na miste...

                          A admin nezná odpověď...

                          Tak dobrý, diky za info...

                            Hindukush - Profil | Čt 18.10.2018 21:55:08

                            Nils Master - 18.10.2018 21:34:36 >> nikdo nepsal, že to bude mimo web crscb a ani nikdo nepsal, že to bude funkční na crsb. Dále se s tebou o tom nehodlám bavit. Sbohem

                              Nils Master - Profil | Čt 18.10.2018 21:34:36

                              Hindukush >> takže tim si chtěl říct že vlastně členům ČRS do toho nic není...Jaký teda bude význam stránek?

                              Jako když už si tady a si tam admin, tak bys mohl rict proč to bude mimo web crscb... Kdo jiný by to měl vědět líp..

                              Nevím co je špatně na otázce, a proč si kvůli tomu negativni.. Jen mě to zajímalo...

                                Hindukush - Profil | Čt 18.10.2018 21:23:16

                                Nils Master - 18.10.2018 21:18:03 >> to že to nechápeš je v pořádku a dále ti do toho nic není. Sbohem

                                  Nils Master - Profil | Čt 18.10.2018 21:18:03

                                  Hindukush - 18.10.2018 20:47:40 >> jaký info? co s pár promilema?

                                  Právě nechápu proč se to dela mimo crsbc, když tu je tento web (crscb) se vším pěkně pohromadě... Sice je pravdě že tam není moc živo, ale to se snad změní...

                                    Hindukush - Profil | Čt 18.10.2018 20:50:18

                                    certbert >> Nazdar, až na ten jeden příspěvek od pubertálního hlupáka, jinak to tu občas ožije a občas umře. Chtělo by to sraz na jaře, ale jen pro vyvolené 😁😉 probereme novinky v jcus o kterych se nesmi nikdo dozvedet.

                                      Hindukush - Profil | Čt 18.10.2018 20:47:40

                                      Nils Master - 18.10.2018 18:04:53 >> máš to tam jasně napsáno ,že jsou stránky ve výstavbě, už několik měsíců- to znamená pro tupé, že jsou nefunkční!. Nikdo nikoho neobchází, máš tam uvedenýho i pana předsedu JčÚS, který to má pod správou. Konec diskuze a můžeš info poslat dál, pokud to s pár promilema pochopí!

                                        Nils Master - Profil | Čt 18.10.2018 18:04:53

                                        Co to je za stránku? http://jcus.cz

                                        Proč to není na crscb, nebo to tenhle web obchází?