Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 1.3.2018 21:23:21

pepa-č >> nazdar. Tebe bych tu necekal. A jo. Vzpominam si na to. To jsem posral ja. V ty dobe jsem se nejak stehoval. Hele ja tu trpytku uz nepotrebuju. Posli mi cislo uctu a ja ti proplatim to postovny, bo to byla moje chyba. A trvam na tom, jelikoz mi je za to trapne

    Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 13:18:31

    Bulk >> to neva. já letos chytal na červové, co mi dvakrát zmrzlové na terase a chytat se na to dá. oni povolej a při nadnulové teplotě se daj zase napíchnout na háček, živý asi nejsou, to jsem nezkoumal, ale ryby to sežerou.

      NBulk - Profil | Čt 1.3.2018 13:06:56

      Jarda Bořek Stavitel >> Musi polevit mrazy. Ted by mi masnak zmrznul:-)

        NDejv - Profil | Čt 1.3.2018 13:06:33

        Hugo Fisher >> tak jsem poobědval a............................odpouštím ti :-)

          NJarda Bořek Stavitel - Profil | Čt 1.3.2018 13:05:38

          Hugo Fisher >> Pepu bych si mrtvolou nedovolil nazvat..

            NJarda Bořek Stavitel - Profil | Čt 1.3.2018 13:05:00

            Bulk >> Tak jsem se o rok splet. Za tento trestuhodný omyl se omlouvám. Před druhým rokem sám tepal čudličci na špunta. Hrabal se v masňácích a napichoval na háček. Mamka nás při tom dokumentovala.
            Pájkovi amuři na mirabelci je vyšší dívčí, k tomu se dostaneme až později.

              Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 12:36:13

              taky jsem zjistil, že mám privát, nikdo v něm není, jen 119 zápisů, které nevidím, bo tam nesmím.

                Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 12:34:12

                Mr.Stick >> no super, konečně výrobek pro lidi. já mám Daiwa navijáky a pivo k nim nepřichytíš.

                  Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 12:33:21

                  Hugo Fisher >> díky že mě hlídáš, je lepší když budu pod dozorem. jinak, kůlničku na dříví. ale já slíbil MM, že budu hodnej.

                    NHugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 12:26:46

                    pepa-č >> tak po letech obnovim tuhle otazku a sup, do par dnu tu je Pepa Cadek.

                    Nahoda?

                    Nemyslim si.

                    Ale mne to neva, me tesi mit te pod kridly.

                      NHugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 12:25:18

                      Mr.Stick >> :)))

                      navic je krasnej a ne kazdej ho ma

                      az zacnu jezdit s tebou, taky ho chci (beze srandy)

                        NMr.Stick - Profil | Čt 1.3.2018 12:24:11

                        pepa-č >> Daiwa stojánek je skvělá věc. Dá se k tomu dokoupit i držácek na pivo :)))

                          Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 12:22:21

                          Hugo Fisher >> ty ses nějak rozdováděl.

                            Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 12:22:07

                            Kruan >> bo si každý myslel, že začne loupit nevěsty ze svateb. ačkoli byl prý jeden, který to také udělal. ale je to jenom pověst.

                              NHugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 12:14:17

                              Dejv >> chápu

                                NDejv - Profil | Čt 1.3.2018 12:13:12

                                Hugo Fisher >> budu si to chvilku rozmýšlet........

                                  NHugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 12:10:18

                                  Dejv >> ja je na zacatku prvni etapy sbiral, ale nevymyslel jsem, na co je kloudne lepit. Takze se mi valely po nocnim stolku (zili jsme na zacatku v dome).

                                  A pak jsem se na to ... no vis jak.

                                  Promin.

                                    NDejv - Profil | Čt 1.3.2018 12:08:48

                                    Hugo Fisher >> tys je tam zapomněl !!!!!!!! :-)

                                      NHugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 12:06:21

                                      pira >> Pepa me vzdy ve vsem jen nasleduje. Je to takovy vocasek. Ale milej, neskodnej.

                                        Npira - Profil | Čt 1.3.2018 12:04:25

                                        Hugo Fisher >> Počkej, vrátil ses ty nebo Pepa Čadek? :-)