Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 1.3.2018 22:27:28

pepa-č >>To bude tou povahou. Syn je hrozně netrpělivej. Musí se pořád něco dít. Nevydrží sedět a nic nedělat. Jednou jedinkrát jsem ho asi na deset minut zabavil lovem ouklejí, který prostě nachytáš co vteřina, to záběr, ale pak ho to už nudilo a chtěl chytit chobotnici, což byl zlomový moment, jelikož chobotnici jsem nechytil

    NBulk - Profil | Čt 1.3.2018 22:26:51

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ja jedu s rybama od mala. Dal jsem prut, zlomil ho. Dal jsem mu plandavku, ztratil ji. Je to sigr, ale chytne ho to.

      Nmildas - Quinn - Profil | Čt 1.3.2018 22:07:10

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> jasne, ono je to asi prirozeny. Tim, ze mam 2 holky, jsem tyhle plany pomerne zahy opustil. Ted jsou vsechny spolecne konicky vlastne bonusem. Kdybych mel kluka (z cimz zadny problem nemam), asi bych se do nej taky snazil vtisknout kus sebe uz odmala.

        Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 22:07:05

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> to nechápu.

        dneska už ona chápe, že nemůže být záběr pořád. chápe, že dravců je míň než bílý ryby, takže nemůže mít tolik drbanců do twistra jako pohybů splávku, ale jak vznikne malý kaprař, to nechápu.

        To dítě musí být lemra. říct jim, teď tady budeme 2 dny dělat prd a pak možná uvidíte rybu, tak mě pošlou do háje a řeknou že dou domů (mladší opravdu odejde), že takový výlet si můžu strčit někam.

        Moje děti vydrží ležet jen když spí. a zahnat je do pelechu, aby už nevylejzaly a konečně usnuly mě stojí šediny na mých zbývajících 8mi vlasech.

          Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 22:01:44

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Mojí starší ryby baví, sama si o to řekla, má nad postelí plakát s rybama, sama se je naučila, řekla si o prut atd. (vlastně ona mi dala impulz, abych se k tomu vrátil).
          Někdy jít se mnou nechce, nenutím jí. Někdy jde ráda. chytá.

          Mladší to neba, zatím, nebo nafurt. Má jinou povahu a potřebuje víc akce než jsou ryby. Tak děláme jiný věci.

            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 1.3.2018 22:01:27

            pepa-č >> Tomu nevěřím. Jak vznikají malí kapraři? Vždyť tam člověk leží týden v bivaku a osmou noc má ve dvě ráno jízdu.

              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 1.3.2018 22:00:04

              mildas - Quinn >> Tam je nejhorší, že se člověk přistihne, jaký má se svým dítětem veliký plány. Já si plánuju, že bude hrát na kytaru a že půjde někam studovat ilustraci, aby mi mohl ilustrovat knížky. To všechno si plánuju, aniž bych se ho zeptal nebo tak. Na druhou stranu na něho netlačím a jsem na tom mnohem líp, než fotrové na hokeji, který na svoje pětiletý kluky řvou od mantinelu, ať makaj, jinak na ně vlítnou a pak uviděj. Tam úplně vidíš ty vyhořelý nýmandy, co nikdy nic nedokázali a zkoušej si naplnit ten svůj sen skrz svoje dítě

                Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 21:58:28

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> děti ryby baví, když se něco chytí. možná v tomhle bude achilova pata.

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 1.3.2018 21:56:11

                  mildas - Quinn >> No tak jasně, že se něco najde. Pomalu přejdeme na hledání kešek, bo ho baví pořád něco hledat. Na houby ho to taky baví. Taky ho baví se v lese schovat, abych já vyšiloval, že to je v prdeli, že jsem ztratil dítě a teď mě zavřou. Akorát na ty ryby ještě. Tady jde o to, že já s ním trávím kromě školky celej den. Manželka ráno odjede do práce a vrací se večer. Já ho ve tři hodiny vyzvednu ze školky a musím mu zajistit program. Klidně bych s ním dvakrát týdně odpoledne vyjel k vodě, ale ono ho to tam nebaví.

                    Nmildas - Quinn - Profil | Čt 1.3.2018 21:53:12

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> a jeste jedna vec. Ja s tatou jezdil po rybach od 4 let. Spali jsme u vody, pytlacili na Zelivce, chytali od rana do noci. Trvalo to 10 let. Ve 14 jsem zacal honit vocas, patku a kundy. A ryby sly malinko stranou, on uplne. Dneska vim, jak tezce to nesl. Byli jsme spolu furt.

                    No a tohohle zklamani te on usetri. Divej se na to takhle, povyskoc si radostne a poplacej se po zadech, jakej jsi klikar.
                    A zacni lyzovat.

                      Nmildas - Quinn - Profil | Čt 1.3.2018 21:49:45

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> neblazni, to zadna prohra neni. Neco, co vas bude bavit oba, se najde. Kdyz ne ted, tak pozdeji.
                      Ja ti rozumim. Ja driv travil 6 tydnu ze zimy na horach, v mladi jsem tam bydlel. Ve 30ti me to prestalo ze dne na den bavit. 10 let jsem nebyl na horach. Dneska to uplne miluju. Maminka navic nelyzuje, tak jezdime sami a je to o to lepsi. Bude ji 10 a uz je to fajn partak. I kdyz furt spratek.

                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 1.3.2018 21:45:43

                        mildas - Quinn >> To je docela sobecký hele. Mně právě můj spratek nutí jezdit na hory lyžovat a já mám z lyžáků vždycky mozoly na nohách a tyhlety věci já špatně snáším. Na jaře nebudou hory a budu moct jezdit na ryby. Sám, protože kluka to nebaví. To je moje největší životní prohra, že ho nebaví ryby.

                          Nmildas - Quinn - Profil | Čt 1.3.2018 21:42:44

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> jaro bude, az nas se spratkem prestane bavit lyzovat ! A ted mame mimoradne lyzovaci obdobi. Datum s tim nema co delat.

                            Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 21:40:32

                            mildas - Quinn >> abych si nenaběhl. on mě může zažalovat za ušlý zisk s prodeje candátů do restaurací (ono to spisovatelství je jen zástěrka), který mu za ty roky unikl, bo neměl třpytku, kterou koupil a nemohl na ní chytat a živit tak rodinu.

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 1.3.2018 21:38:41

                              mildas - Quinn >> To je tím, že dneska je první den jarního měsíce (což bys zrovna ty měl vědět) Dneska ráno jsem hezky jarně nenastartoval auto, bo mi umrzla baterka. Ne, že se vybila. Umrzla.

                                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 1.3.2018 21:37:20

                                pepa-č >> Já ji zaplatil? Aha, já myslel, že to bylo na dobírku. Tak to jo. V tom případě tu třpytku chci :-)

                                Knížku pošli. Podepíšu i věnování napíšu

                                Synovi bude pět

                                  Nmildas - Quinn - Profil | Čt 1.3.2018 21:36:59

                                  pepa-č >> jo. Tady to ma byt jadro egocentrickych sobeckych hulvatu !
                                  Zazaluj ho o postovne !
                                  EDIT: ten podpis z nej pak Vaska s Gilaniou vytlucou.

                                    Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 21:33:37

                                    mildas - Quinn >> hnus co?

                                      Nmildas - Quinn - Profil | Čt 1.3.2018 21:32:10

                                      Jezisi, to je krasa, jak jsou ti kuci na sebe hodni a ohleduplni a nesobecti a celkove jak kdyby slunickovi.......

                                        Npepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 21:27:38

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> neblbni. já ti jí pošlu, rád. navíc jsi jí zaplatil a nikdy nedostal. Já si za utržené peníze pořídil dva obrazy od Renoira a tys to ani nehodil do vody.
                                        já ti jí pošlu a hotovo. Napiš mi do SZ adresu.

                                        Mohu tě o něco požádat? Zcela vážně, když ti přidám do balíčku ke třpytce i Lapuťáka, podepíšeš mi tu knížku pro moje holky a pošleš zpět? poštovné ti uhradím.

                                        PS: Kolik je tvýmu klukovi?