Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Kruan - Profil | Čt 1.3.2018 11:58:07

pepa-č >> po tomto filmu Alfe stouplny v americe raketove prodeje...jo a taky v tomto filmu pry vznikla jizda s loktem z okenka :)

    Dejv - Profil | Čt 1.3.2018 11:57:03

    Hugo Fisher >> :-))

      Hugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 11:50:52

      Dejv >> a propo, to abych tam zase zaletel. :)

        Dejv - Profil | Čt 1.3.2018 11:37:00

        Hugo Fisher >> zase si moc nefandi ! :-)

        A propos, kolik pro mě máš těch nálepek? Za tu dobu už jich musí být hrozný quantum.....

          Hugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 11:28:33

          pira >> no aby ne, kdyz jsem se vratil. :)

            pira - Profil | Čt 1.3.2018 11:27:28

            Tady to frčí jak za mlada...

              Hugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 11:26:38

              Jarda Bořek Stavitel >> ozivla mrtvola jako Pepa, nebo jako tato otazka?

              Jestli Pepa, tak to klid. To je jen program od MM pro udrzeni pozornosti. Cilene ho zase spustil, neb jsme se o nem nedavno bavili.

                Bulk - Profil | Čt 1.3.2018 11:24:09

                Jarda Bořek Stavitel >> Co mame stihnout pred druhym rokem? Nas ma necely dva roky.

                  Jarda Bořek Stavitel - Profil | Čt 1.3.2018 11:05:52

                  Twl, oživlá mrtvola?!

                  Bulk: Nevymlouvej se na synátora. Můj Štěpán to stihl před druhým rokem.
                  Koukám, že tvůj Štěpán bude + - mladej jako ten můj. To je svět!

                    pepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 10:58:23

                    Mr.Stick >> dyť jo. tak jsem se aspoň poučil, co je daiwa stojánek. :)

                      Mr.Stick - Profil | Čt 1.3.2018 10:09:56

                      pepa-č >> Až taková krize to není, žádnou ligu ani nic podobného nechytám. Jenom pstruhové pohárovky na stojácích. Dneska se tomu "moderně" říká trout area. :) Jinak na ryby díky práci a rodině moc času není. Chodím maximálně 1x týdně. A pořád je mojí hlavní lovnou rybou štika.

                        Hugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 9:57:56

                        pepa-č >> Rain Man a jak se umi ohanet krizem, lip nez Belmondo.

                          Hugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 9:48:31

                          pepa-č >> mels sanci, neb tak presne to probehlo, 21/6 2014, jen nemela zavoj. Pozde no. Na nejakou obnovenou premieru to uz moc nevidim. :)

                            pepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 9:45:44

                            Hugo Fisher >> tebe by hrál Belmondo, jí Sophia Loren, a odjížděli byste ve zběsilé jízdě přes trávníky v červené Alfě Romeo Spider, svatebčané by vás pronásledovali a ona by zahodila svůj závoj dozadu na silnici a jen mizíte v západu slunce a svatebčané zůstavájí v překlonu zadýchaní opírajíce se o svá kolena a lapají dech a pak by šly titulky nahoru. Na to bych šel.

                              Hugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 9:42:03

                              pepa-č >> to vis, my umelci musime mit vse jako z filmu, jinak nas to neba.

                                Bulk - Profil | Čt 1.3.2018 9:39:19

                                pepa-č >> Tos trefil pekne. Velmi pekne.

                                  pepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 9:39:11

                                  Hugo Fisher >> ne, já mám romantickou duši a přišel jsem na to sám.

                                    Hugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 9:37:43

                                    pepa-č >> Bulk ti to vykecal co? To je slepici prdelka.

                                      pepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 9:34:36

                                      Hugo Fisher >> fotil jsi svatbu a nevěsta utekla s fotografem. to by byl krááásný film.