Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

pepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 9:33:04

Bulk >> amur se chytá na mirabelci.

    Bulk - Profil | Čt 1.3.2018 9:30:25

    Hugo Fisher >> Musim ho naucit candata a stiku. Amur je divnej:-)

      Georgino - Profil | Čt 1.3.2018 9:28:23

      pepa-č >> Bulk jedno, Mrstik dvě, Koubic hodně moc, a jinak nic

        Hugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 9:23:09

        Bulk >> a uz umi rikat Amur. Coz je skvely. :)

          Bulk - Profil | Čt 1.3.2018 9:21:22

          pepa-č >> Ja. Jedno.

            Hugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 9:11:45

            pepa-č >> moc jednoduchy. Ja radeji komplikovanejsi vztahy.

              pepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 9:10:33

              Hugo Fisher >> pozval jsi jí, svlíkl, vyfotil, po.... jí a o.... a vy.... jí a pak ona už neodešla?

                Hugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 9:08:29

                pepa-č >> atelier uz nemam.

                To bude jedna ze zasadnich chyb.

                Ale pani z foceni jsem si privedl. A to doslova. To mas recht.

                  pepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 9:03:17

                  mildas - Quinn >> nějaká paní by se jistě našla.

                  dá si fotoaparát na krk, pozve ji do ateliéru, dá jí přednášku o umění a dáma je nahatá a těhotná než si sama stačí všimnout.
                  Ti umělci, to umění, jen velmi zřídka dělají pro jiné pohnutky.

                  edit: i když Hugo to asi vážně dělá jen kvůli prachům.

                    Hugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 8:48:29

                    mildas - Quinn >> presne jsi vystihl mou zivotni situaci.

                      mildas - Quinn - Profil | Čt 1.3.2018 8:32:29

                      pepa-č >> soulozil bys s Hugem ? A z vetru ta dama neotehotni.

                        Hugo Fisher - Profil | Čt 1.3.2018 8:28:18

                        pepa-č >> muhehehehehehe

                        Ne. Hugo ne.

                          pepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 7:53:56

                          Knapík >> nazdar

                            pepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 7:49:32

                            Bulk >> dík. to je dobře, kdo a kolik? Hugo taky?

                              Knapík - Profil | Čt 1.3.2018 7:47:27

                              pepa-č >> nazdar pane !

                                Bulk - Profil | Čt 1.3.2018 7:41:08

                                pepa-č >> Nekteri z nas se ozenili. Deti si poridili.

                                Rad te tu vidim.

                                  pepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 7:23:43

                                  Co jinak nového?

                                    pepa-č - Profil | Čt 1.3.2018 7:23:15

                                    Mr.Stick >> no, dříve bych ti k tomu něco...něco možná i velmi...velmi ...dlouhého napsal.
                                    Ale teď ti napíšu jen, že chyby se dají napravit.

                                    (aspoň ty papíry, co připínáčkujete v igelitech na stromy, po sobě sbírejte. řekni si, že když to nikdo neudělá - a on to nikdo neudělá - tak ty, mršťa, než si sundáš dres se sponzory a startovní číslo a poskytneš rozhovory novinářům z EuroSportu, to obejdeš a posbíráš)

                                    Tak ať se ti daří.

                                      Mr.Stick - Profil | St 28.2.2018 23:58:42

                                      Priznavam...mam tripod, zavodim v lovu ryb. Nekde se v prubehu poskednich 5ti let stala chyba. :))

                                        Georgino - Profil | St 28.2.2018 19:44:38

                                        Pike >> správně, Hujere! :)