Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NIza - Profil | St 28.2.2018 18:44:24

pepa-č >> no nekecej :-) tak vítej zpět :-)

    Npepa-č - Profil | St 28.2.2018 18:24:07

    Mr.Stick >> přiznej se, co je daiwa stojánek, dokud je čas, přiznání je okolnost.

      NPike - Profil | St 28.2.2018 17:30:51

      Georgino >> Pětku.

        NDejv - Profil | St 28.2.2018 17:20:36

        Georgino >> vysyp to, Jiřino !

          Nmildas - Quinn - Profil | St 28.2.2018 15:33:35

          Georgino >> jiste !

            NGeorgino - Profil | St 28.2.2018 15:04:27

            já to vím, já to vím, mohu prozradit?

              NHugo Fisher - Profil | St 28.2.2018 14:22:14

              mildas - Quinn >> voda, voda, sama voda, drahy priteli

                Nmildas - Quinn - Profil | St 28.2.2018 14:21:12

                Hugo Fisher >> von ma stojanek na pruty ?!?!? Uz je 100% kaprar nebo zatim jako deda vidlicky ?

                  NHugo Fisher - Profil | St 28.2.2018 11:09:03

                  pepa-č >> my nesmime ani naznacovat

                    Npepa-č - Profil | St 28.2.2018 11:05:21

                    Hugo Fisher >> co je daiwa stojánek?

                      NHugo Fisher - Profil | St 28.2.2018 11:04:05

                      pepa-č >> to uz se blizi

                      jen tam porad chybi daiwa stojanek, pak to bude komplet

                      (#sorryjakoOto :) )

                        Npepa-č - Profil | St 28.2.2018 10:59:00

                        Hugo Fisher >> tak:
                        MrStick: "johane, vyndejte vláčky k krabice a něco mi zarecitujte, já si budu stříhat bonsaje"
                        Johan: "ano, pane"

                          NHugo Fisher - Profil | St 28.2.2018 10:55:07

                          Dejv >> ne ze basni, ale ze si ji necha na hotelu ve virivce predcitat. :)

                            NDejv - Profil | St 28.2.2018 10:53:56

                            pepa-č >> na básníka je moc vyžranej :-)

                              NHugo Fisher - Profil | St 28.2.2018 10:50:22

                              pepa-č >> at se sveri sam :)

                              jinak je li ten vycet razeny dle oblibenosti, tak se na mnoha vecech kupodivu shodem :)

                                Npepa-č - Profil | St 28.2.2018 10:48:11

                                Hugo Fisher >> sex, žrádlo, poezie, krasobruslení, kuželky, modelová železnice, puzzle, houbaření, jachting, playstation, nohejbal, bonsaje? Co asi dělá?

                                  NHugo Fisher - Profil | St 28.2.2018 10:46:01

                                  Mr.Stick >> občas :D :D :D

                                  jen mu to rekni, co je ted tvuj nejvetsi konicek. Pepu to moc potesi. :)

                                    NMr.Stick - Profil | St 28.2.2018 10:25:18

                                    pepa-č >> Kdepak, palicky jsem v ruce nemel uz dobre 5 let. Uz jenom dru v praci a obcas zajdu k vode.

                                      Npepa-č - Profil | St 28.2.2018 10:10:11

                                      Mr.Stick >> nazdar! ještě bubnuješ?

                                        NMr.Stick - Profil | St 28.2.2018 9:49:22

                                        pepa-č >> Nazdaaar! :)