Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Npepa-č - Profil | St 28.2.2018 9:38:46

Hugo Fisher >> takže je zbytečné oříšky kupovat.

    NHugo Fisher - Profil | St 28.2.2018 9:18:38

    pepa-č >> ne, dekuji za optani

      Npepa-č - Profil | St 28.2.2018 9:17:36

      Hugo Fisher >> nějaká alergie? oříšky, arašídy...

        NHugo Fisher - Profil | St 28.2.2018 9:12:06

        pepa-č >> mléčnou prosím, hořké já nerad

          Npepa-č - Profil | St 28.2.2018 9:04:15

          jinak všeobecně, bo jsem tu nějaký čas doopravdy nebyl, jsem si všiml otázky: "Jak složit třídílný kaprařský prut" a pochopil jsem, že některé věci jsou věčné a nemění se ani po letech. zda je to dobře nebo ne, to nevím.

            Npepa-č - Profil | St 28.2.2018 9:01:54

            Hugo Fisher >> to je pravda, já to tu na barevno-bílém nemám,ale je to tak.
            už jsem tě podle mapy našel. teď děláš fóry, bo doufáš, že ze mě vyrazíš ty bonboniéry 2, tak to se pleteš, dostaneš jednu, tu si sníš, a pak si klíďo píďo dál trucuj.

              NHugo Fisher - Profil | St 28.2.2018 8:51:17

              pepa-č >> 2013 ani 2014 jsi nereagoval na SMS, mam to tu zeleno-sede na bilem. Takze to jedna bomboska ani nespavi. Jsem ukrivdenej, a to je u me hodne zly pocit.

                Npepa-č - Profil | St 28.2.2018 8:46:01

                Hugo Fisher >> stěhoval ses na NZ! vono to jako dál už nejde a prej nikam.

                  NHugo Fisher - Profil | St 28.2.2018 8:45:02

                  mildas - Quinn >> adresu by si mel ten nevychovanec pamatovat, kdyz bejvaly doby, co u me doma prespaval. Ja se nikam nestehoval. Clovek mu nabidl celeho sebe a po par letech dela, ze nezna.

                    Npepa-č - Profil | St 28.2.2018 8:44:02

                    mildas - Quinn >> musí napsat novou, tu starou nečtu, bonboniéru pošlu.

                      Npepa-č - Profil | St 28.2.2018 8:43:02

                      Hugo Fisher >> pošli mi adresu do SZ, jinak to dopadne jako s Netipou.

                        Nmildas - Quinn - Profil | St 28.2.2018 8:41:32

                        Hugo Fisher >> adresa je v ty sz.
                        A je to v prdeli !

                          NHugo Fisher - Profil | St 28.2.2018 8:39:30

                          pepa-č >> bonboniera by to vse byla byvala hodila do richtku. Adresu znas...

                            Npepa-č - Profil | St 28.2.2018 8:37:32

                            Hugo Fisher >> ani bonboniéru k narozeninám jsem ti neposlal. jsem hroznej.

                            ale psal jsem ti PF, když jsi byl na NZ, sice už nevím, který rok to bylo, ale bylo to, bo jsi mi i odpovídal.

                            tak já tu SZ číst nebudu a jednou vyhraju něco od MM za nestarší nepřečtenou SZ na MRKu. určitě za to bude odměna, třeba bonboniéra, tu ti pak můžu poslat k narozeninám.

                              NHugo Fisher - Profil | St 28.2.2018 8:14:27

                              pepa-č >> ty na me ani nemluv. Ty mas ode me evidentne neprecteny i sms k Vanocum a taky bez odezvy. NEkamarade!

                                NPike - Profil | St 28.2.2018 6:02:06

                                pepa-č >> tak ať tě to baví i nadále.

                                  Npepa-č - Profil | Út 27.2.2018 23:50:25

                                  mildas - Quinn >> to jsem rád.

                                    Nmildas - Quinn - Profil | Út 27.2.2018 23:20:05

                                    pepa-č >> zdar Pepo, rad te “vidim” !

                                      Npepa-č - Profil | Út 27.2.2018 23:18:43

                                      Pike >> chodím na ryby i jezdím. ryby mě baví, dal jsem si pauzu, někam se posunul, leccos si srovnal v hlavě i jinde a našel jsem si k tomu zase cestu. některé věci, co mně okolo toho děsně vadily, nahlížím jinak, nebo jsem se naučil je přejít a nechat být. občas i něco chytím.

                                        NPike - Profil | Út 27.2.2018 23:08:22

                                        pepa-č >> tak tebe bych tu nečekal, to jsou mi věci. Chytáš ještě a nebo jezdíš na kole?