Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Nbrach - Profil | Út 24.12.2013 14:47:29

Už jsem myslil, že to tady umřelo..

Vánoce - kouzelné a šťastné. Nový rok 2014 - pohodový a plný zdraví
přeje brach z Půlnočního lrálovství

    NGeorgino - Profil | Út 24.12.2013 11:56:31

    Veselé Vánoce všem bez vyjímky přeju.

      Nhraji - Profil | Út 24.12.2013 9:55:52

      Šťastné a veselé Orličani

        Njepice - Profil | Út 24.12.2013 9:15:35

        Pratele, preji Vam klidne proziti vanocnich svatku

          NHugo Fisher - Profil | Út 24.12.2013 8:42:24

          Hezké a klidné svátky, přátelé.

            NHugo Fisher - Profil | Út 3.12.2013 18:54:35

            Vtipny komentar na novinkach k clanku o nejhorsich moznych darcich od muzu zenam.

            " Martina Hajná, Praha
            Úterý, 3.prosince 2013, 12:55:01 |


            Největší přeborník na šílené a nevhodné dárky byl bejvalej. Když jsem byla v pokročilejší fázi těhotenství, přinesl mi k narozeninám od slunce vyšisované rumové pralinky z benzinové pumpy. Musely tam za sklem být věčnost! Vrcholem bylo, že mi přál o 15 dnů dříve a hádal se se mnou, že lžu, že z něj nemám dělat idiota, že ví, kdy mám narozeniny. Korunu tomu nasadil, když jsme sháněli auto, abychom mohli naše budoucí dítě vozit v autě. Zmizel na celý den a když se večer vrátil, radostně mi ukazoval BMW Z3 z nějakýho zavšivenýho bazaru, dvoumístné nic. Na otázku, kam dáme dítě a sedačku se lekl a řekl: a jo vlastně, ty jsi těhotná..tak prostě nebudete jezdit autem no... Dlouho jsme spolu už pak nebyli.. uff "


            :))))

              NBulk - Profil | Po 2.9.2013 19:43:34

              Hugo Fisher >> Ne.

                NHugo Fisher - Profil | Po 2.9.2013 19:12:11

                Bulk >> uz jsi vybral mobil?

                  NBulk - Profil | Čt 29.8.2013 16:54:42

                  Pedro1 >> To jsou pádla. Nechci si kupovat k telefonu ještě batoh, abych ho měl kde nosit.

                    NPedro1 - Profil | Čt 29.8.2013 10:36:35

                    Bulk >> Mám asi půl roku HTC One S.Teď se pohybuje tuším za cca 6000 Kč.Velká spokojenost.
                    Ty vyšší řady HTC One by měli dle toho co jsem slyšel od uživatelů být ještě o třídu lepší.

                      NBulk - Profil | St 28.8.2013 20:41:51

                      Bláža >> Však já do něj investovat taky nebudu, jinak bych na to koukal podobně jako Ty

                        NBláža - Profil | St 28.8.2013 20:27:10

                        Bulk >> Za ty prachy ti nahradí i ženskou?

                        Jinak do takovejch krámů neinvestuju. ;o)))))

                          NBulk - Profil | St 28.8.2013 20:25:25

                          Hugo Fisher >> No ten nechci. Puzzle už doma mám. Chci telefon, ne skládačku :-). Ten je OK, ale zjišťuji, zda třeba HTC, Sony či tak, nemá něco zajímavého s čím má někdo osobní zkušenost.

                            NHugo Fisher - Profil | St 28.8.2013 20:19:05

                            Bulk >> mrstik si myslim kupoval iphone 5.

                            V tvem pripade bych koukal na Samsung S4 mini. Ten se ti nelibi?

                              NBulk - Profil | St 28.8.2013 19:57:06

                              Chlapci, nepořizoval jste někdo v poslední době mobilní telefen v cenové relaci cca 10000? Pokud ano, prosím o případnou recenzi, díky.

                                Nkoubic - Profil | Pá 23.8.2013 9:59:29

                                tady o dobráka nezavadíš

                                  NGeorgino - Profil | Pá 23.8.2013 9:37:03

                                  koubic >> Cháchá!

                                    NHugo Fisher - Profil | Pá 23.8.2013 9:36:49

                                    koubic >> chaaaaaaaa!

                                      NMr.Stick - Profil | Pá 23.8.2013 9:32:38

                                      koubic >> :)))))

                                        Nkoubic - Profil | Pá 23.8.2013 9:23:08

                                        hugo je hajzl!