Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NScanix - Profil | So 11.1.2014 21:40:53

Georgino >> jj, to znam, no je to fakt mocny ;)

    NGeorgino - Profil | So 11.1.2014 19:56:32

    Tohle je nejlepší hudební klip co jsem kdy viděl, prostě dokonalý! :-) A ostatní klipy od tý kapely jsou taky geniální

    http://www.youtube.com/watch?v=qybUFnY7Y8w

      NHugo Fisher - Profil | Pá 10.1.2014 13:36:07

      Georgino >> asi jde o to, ze tu vodu zna a dle velikosti je pocet startujicich znacne neprimereny. Tj. je to jen zavod o tom, vybrat co nejvice na startovnem, o nejakem prozitku za dane prachy nemuze byt rec.

      Alespon tak jsem to pochopil ja.

        Nkoubic - Profil | Pá 10.1.2014 12:58:53

        hraji >> souhlas s Georginem, jsou to stejný závody, jako každý jiný. MS v čemkoli nevyjímaje

          NGeorgino - Profil | Pá 10.1.2014 12:53:32

          hraji >> osobní zkušenost? Jinak tě moc nechápu proč ho tak drtíš

            Nhraji - Profil | Pá 10.1.2014 12:40:11

            martas65 >> no dyť to říkám, nejodpornější guláše jsou proti té vaší šaškárně lážo plážo

              NDejv - Profil | Pá 10.1.2014 11:23:45

              martas65 >> to ale počítáte, že většina závodníků nedokončí, protože se protilehlé břehy umlátěj srkačkama ??:-))

                NHugo Fisher - Profil | Pá 10.1.2014 11:12:29

                martas65 >> a na můj dotaz odpověď nedostanu?

                  Nmartas65 - Profil | Pá 10.1.2014 11:04:37

                  hraji >> Na závodech mame 120 mist ale kvuli většiho odstupu jsme daly 100lidi misto mezi sebou bude kolem 3m.a mame povoleno dva rybaře k sobě takže když sednou spolu tak na každou stranu bude 5,5m.vice na mmtalian.cz

                    Nhraji - Profil | Pá 10.1.2014 7:43:30

                    Hugo Fisher >> to víš, přesto taková znám. Myslím, že jiné, vhodnější by se pro ojeté auto tohoto typu ani nenašlo. Navíc, celá ta akce je taková divná, rybníček je malinký, tam se sto lidí nevejde ani náhodou, aby si rozumně zachytali.

                      NHugo Fisher - Profil | Čt 9.1.2014 22:20:28

                      hraji >> takove slovo bych od tebe necekal. :)

                        Nmildas - Quinn - Profil | Čt 9.1.2014 22:07:40

                        hraji >> něco jako Fiat F550 Maranello.

                          NDejv - Profil | Čt 9.1.2014 22:02:06

                          koubic >> myslíš tu fuchtli s umělejma kozama ??? No fuj..!!!:-))

                            Nkoubic - Profil | Čt 9.1.2014 21:57:46

                            martas65 >> kdyby byla první cena ta slečna z obrázku, tak bych i trénoval :)

                              NDejv - Profil | Čt 9.1.2014 21:43:31

                              Hugo Fisher >> vozidlo velké asi tak jako ten jejích "rybník" :-)))

                                Nhraji - Profil | Čt 9.1.2014 21:43:25

                                Hugo Fisher >> ojetá mrdka, co se tváří jako auto.

                                  NHugo Fisher - Profil | Čt 9.1.2014 21:41:45

                                  martas65 >> Mercedes Smart je konkretne co? :)

                                    Nmartas65 - Profil | Čt 9.1.2014 20:25:53

                                    24.hod.zvou mmtalian.cz

                                      Npira - Profil | Út 24.12.2013 16:58:24

                                      I ja se pridavam a preji hezke svatky...

                                        NMr.Stick - Profil | Út 24.12.2013 16:49:34

                                        I za mě do nového roku jen to dobré.