Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Čt 8.8.2013 1:33:40

jepice >> trošku..

    Njepice - Profil | St 7.8.2013 20:28:08

    Tady to zase umřelo...

      NHugo Fisher - Profil | Ne 23.6.2013 15:04:41

      Pásovec >> rijen/listopad

        NPásovec - Profil | So 22.6.2013 8:24:31

        Georgino >> tak povídej:))))

          NPásovec - Profil | So 22.6.2013 8:24:10

          Hugo Fisher >> ještě ne, ještě do konce roku to musim vydrzet:)

          ale poocku to tady porad sleduju.....to vis, ryby mi hodne chybi a tak chytam aspoň po netu....

          uz se tesim i na kapry:)))).....kdy jedes na ten Zeland?....

            NHugo Fisher - Profil | St 19.6.2013 11:32:55

            Pásovec >> uz jsi v CR?

              NGeorgino - Profil | St 19.6.2013 11:30:07

              Pásovec >> Novinek je kupa

                NPásovec - Profil | St 19.6.2013 10:46:57

                kua, tady to zije...

                clovek si na 2 roky odskoci k Arabum a tady to umre...nejaky novinky co jsem byl pryc?..:)

                  Njepice - Profil | Po 17.6.2013 22:17:12

                  pira >> já tě ani nezval! :-))

                    Npira - Profil | Po 17.6.2013 21:51:54

                    jepice >> ja tam nebudu :-)

                      Njepice - Profil | Po 17.6.2013 21:32:22

                      Hugo Fisher >> rozumím, kšefty jsou kšefty :-)

                        Njepice - Profil | Po 17.6.2013 21:30:31

                        Mr.Stick >> ok, rád tě uvidím. Ještě ti kdyžtak pošlu SZ.

                          NMr.Stick - Profil | Po 17.6.2013 21:21:03

                          jepice >> Měl bych být v HK, zkusím se stavit.

                            NHugo Fisher - Profil | Po 17.6.2013 21:17:49

                            jepice >> jsem na tebe hrdy

                            ale v sobotu jsem na svatbe :)

                              Njepice - Profil | Po 17.6.2013 21:11:46

                              Mr.Stick >> bude národní kolo Zlaté udice. Nějak nechápu, proč zrovna já tam budu vedoucí družstva za MRS...

                                NMr.Stick - Profil | Po 17.6.2013 21:09:58

                                jepice >> Co tam budeš dělat?

                                  Njepice - Profil | Po 17.6.2013 21:02:35

                                  Kdyby náhodou někdo chtěl, tak se za mnou v sobotu stavte do HK na Orlici na závodní úsek (teď tam bylo MS juniorů v plavané). Rád pokecám a nechám si přinýst pivo. To jen, abyste věděli...

                                    NDejv - Profil | Po 17.6.2013 19:56:17

                                    dvorák >> a proč jsi jel autobusem ??? A ještě ztřískanej borůvkovým vínem ???:-)))

                                      NScanix - Profil | Po 17.6.2013 13:28:31

                                      Je to drasticke, ale parkum ve meste by to ulevilo :)