Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Čt 13.6.2013 16:10:09

koubic >> Dres si kup sám, a můžeš tam chodit křepčit s Bohdalkou a Bédou Trávníčkem.

    Nkoubic - Profil | Čt 13.6.2013 15:05:27

    Georgino >> a ještě rád, vole! koupím ti dres :)

      NGeorgino - Profil | Čt 13.6.2013 14:45:09

      koubic >> že bych chodil fandit budějicím co se nám nasrali na zimák? ses zbláznil ne?

        Nkoubic - Profil | Čt 13.6.2013 14:09:24

        Georgino >> to budeme chodit, ne? tam prodávají i rum :)

          NScanix - Profil | Čt 13.6.2013 10:09:15

          koubic >> ty kraso, jeste ze jsem na ten hokej nechodil, to bych musel jezdit k vam a to by to dopadlo :)

            NGeorgino - Profil | Čt 13.6.2013 9:48:21

            koubic >> Budějky se za tebou přestěhujou do Hradce, ty seš klikař.

              Nkoubic - Profil | Čt 13.6.2013 8:49:08

              http://hradec.idnes.cz/clanek.aspx?c=A130613_080420​_hokej_rou

              http://budejovice.idnes.cz/clanek.aspx?c=A130612_19​1207_hokej_ten

              tak snad v HK extraliga, 3x hurá

              ale Budějovických je mi líto, taková pěkná arena a bez hokeje :(

                NScanix - Profil | Po 3.6.2013 20:44:49

                Scanix >> uz jsem v obraze, je to tedy kozofob, no to jsem netusil ;)

                  NHugo Fisher - Profil | Po 3.6.2013 20:42:30

                  Scanix >> majitel FB zakazuje na FB znazornovat poprsi, i kdyby se jednalo o kojici zenu .. tak proti tomu vznikaji ruzne "vyzvy"

                    NScanix - Profil | Po 3.6.2013 20:33:29

                    Hugo Fisher >> tohle je z FB, zajimava kompozice, uz moc nechapu ten koment u toho "Cukrbergu naser si", ale rekl jsem si, ze to ocenis ;)

                      NHugo Fisher - Profil | Čt 30.5.2013 15:16:21

                      mildas - Quinn >> :)

                        Nmildas - Quinn - Profil | Čt 30.5.2013 15:15:40

                        Hugo Fisher >> ano, papa.

                          NGeorgino - Profil | St 29.5.2013 9:58:57

                          koubic >> Ujde, ale meli tam lepsi piva

                            Nkoubic - Profil | St 29.5.2013 8:50:47

                            Georgino >> tak co Dudák, chutnal?

                              Nkoubic - Profil | Út 28.5.2013 14:36:19

                              Pike >> já taky ne, Dukla hraje slušnej fotbal

                                NPike - Profil | Út 28.5.2013 14:33:43

                                Georgino >> No jo, ale Křéťa bude motivovat pozitivně, kdežto Paclík negativně :-)
                                Nedivil bych se ale, kdyby Sparta rupla s Duklou.

                                  NGeorgino - Profil | Út 28.5.2013 14:32:44

                                  Pike >> Myslím že kapříky přiveze Křéťa i Paclík :-)

                                    Nkoubic - Profil | Út 28.5.2013 14:07:29

                                    Pike >> ono to nebude až tak na hráčích, záleží, k čemu je pustí sudí

                                      Nkoubic - Profil | Út 28.5.2013 14:02:19

                                      Georgino >> chtěl bych, uvidím v kolik se vrátím, máme jet do ZOO na den dětí

                                        Nbrach - Profil | Út 28.5.2013 14:01:13

                                        Georgino >>
                                        Doufám, že kluci hradecký mají rozum...