Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMrKosák - Profil | St 6.9.2006 20:13:47

Bulk: jako pokladník by jsi ještě snad uplatnění našel... pokud by jsi snad chtěl i rybařit tak věř že plotice nikdo nechce :-)

    NMr.Stick - Profil | St 6.9.2006 20:13:05

    @Bulk: Tak to jo, to já rád...kill, kill, kill, blood, veins, fresh meat...gore :o))))))

      NBULK - Profil | St 6.9.2006 20:10:18

      Mr:STick: No fotku nemám, ale jedná se o velice učinný, rychlý a šetrný nástroj naposlání ryb do nebe:-)

        NMr.Stick - Profil | St 6.9.2006 20:08:40

        @Bulk: Sak by byl, fileťák taky, jen nevím, co je to ta goba palička :o)

          NBULK - Profil | St 6.9.2006 20:02:01

          Mr.Stick: Napřed musíme udělat průzkum trhu a zjistit jestli i ty slizouny bude zájem. Zatím tě ustanovíme jednatelem našeho spolku, já budu pokladník a Georgino tajemník. Jako základní výbavu si pořiď Goba paličku, pořádný fileťák a velký sak na ryby.

            NMr.Stick - Profil | St 6.9.2006 19:59:18

            @Bulk: Dobrá...zítra na ně jdu, tak budu předzásobovat káď :o))

              NBULK - Profil | St 6.9.2006 19:54:20

              MrStick: Tabulka nám bude na hovno:-).Budeš nosit líny, bo víš jak na ně a kde jsou.

                NMr.Stick - Profil | St 6.9.2006 18:51:48

                @Georgino, Bulk: Až to rozjedete ve velkým, že mě vezmete mezi sebe? :o) Dodám třeba takovouhle hezkou tabulku :o))))

                  NBulk - Profil | St 6.9.2006 17:03:52

                  Georgino: až pojedu do nějakýho supermarketu, tak omrknu ceny a podle toho je uzpůsobíme.

                    NGeorgino - Profil | St 6.9.2006 17:01:36

                    Bulk:Tak jó, musíme pořádně zmapovat ceny na trhu, můžeme prodávat do restaurací, po známejch, vietnamcům...

                      NBulk - Profil | St 6.9.2006 16:56:59

                      Georgino: a 200 za štiku je málo, za kapra bych dal 55kč/kg, tu štiku ještě omrkneme.

                        NBulk - Profil | St 6.9.2006 16:50:26

                        Georgino: Jo rvu do toho pořád takových peněz a nic z toho, když nám to půjde tak by jsme to mohli prodávat do nějaký restaurace.

                          NGeorgino - Profil | St 6.9.2006 16:47:43

                          Bulk:Tak se do toho pořádně obujem!Dalo by se na tom i vydělat, když budem prodávat kapry třeba po stovce, štiky za 200...no uděláme nějakej ceník.

                            NBulk - Profil | St 6.9.2006 16:44:56

                            Georgino: Ááá jéé, taky jsem o tom začal přemýšlet:-)

                              NGeorgino - Profil | St 6.9.2006 16:41:15

                              Bulk:Problém??? Asi začnu masit všechno co mi přijde pod ruku :o)

                                NBulk - Profil | St 6.9.2006 16:40:03

                                Georgino: To mi tam jako budeš masit jo :-)

                                  NGeorgino - Profil | St 6.9.2006 16:38:16

                                  Bulk:Asi k tomu soutoku půjdu, slíbil jsem dědovi kapra

                                    NBulk - Profil | St 6.9.2006 16:32:42

                                    Georgino: Kua, to neznamená že nejsi vítán, pojď se mnou.

                                      NMr.Stick - Profil | St 6.9.2006 16:30:38

                                      Jen páchejte, já zítra půjdu poškádlit líny...potřebuju už konečně další fotky :o)

                                        NGeorgino - Profil | St 6.9.2006 16:23:31

                                        Bulk:Tak to jo