Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 0:07:28

@Georgino: Už si připravuju 20 litrů acetylchloridu...to budeš valit bulvy...tady dneska bylo zataženo...a i hrom uhodi la pohádky byl konec...

    NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 0:05:58

    Mr.Stick:No já bych řekl že neuvidíme nic...Jinak dneska tady pršelo jako blázen

      NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 0:04:19

      @Georgino: To uvidime, chlapče, to uvidíme...

        NGeorgino - Profil | Čt 7.9.2006 0:02:01

        Mr.Stick:Promiň, ale myslím že Ty nám opravdu nehrozíš...

          NMr.Stick - Profil | Čt 7.9.2006 0:00:48

          @Georgino: Dobře...jak chceš, ale budu vám tajně škodit :o)

            NGeorgino - Profil | St 6.9.2006 23:53:19

            Mr.Stick:Promiň ale Hradečáky nebrem, nezlob se. :o) Týniště company.

              NMr.Stick - Profil | St 6.9.2006 22:22:13

              @Kolči: Tak to pak jo :o) mně to bylo nějaký divný....

                NKolči - Profil | St 6.9.2006 22:15:26

                Mr.Stick: no dyť jo, Matrix ukradl tu modrou oválnou krabičku, a když se bál, že se na něj přijde, tak srnčí naházel do krabičky od másla a jakoby to našel:-)
                sosed: třeba jo... Myslim, že ti nikdo neuvěří:-)

                  NMr.Stick - Profil | St 6.9.2006 22:10:54

                  @silvan: :o)))))) Ale já myslel, že tu krabičku někdo ukradl :o)))))

                  @sosed: Natahuj dal, ale pozor ty myšky jsou chytré...

                    Nsosed - Profil | St 6.9.2006 22:10:00

                    Kolči: nerikej dvakrat, treba to dotahnu az do poradu Verte, neverte :-)

                      NKolči - Profil | St 6.9.2006 22:08:25

                      sosed: to chci vidět jak to chceš dokázat... Jedině že bys sehnal tu myš co ti to ukousla a vymlátil to z ní:-)

                        Nsosed - Profil | St 6.9.2006 22:05:29

                        Mr.Stick: uz jsem natahl pasticky. Ja si za svym stojim, ja to dokazu :-)

                        silvan: zdrhly svine :-)

                          NKolči - Profil | St 6.9.2006 21:45:19

                          Mr.Stick, silvan: :-)))))

                            Nsilvan - Profil | St 6.9.2006 21:42:42

                            MrŠtík: myšáci jsou teď v té krabičce - no...s modrým víčkem....hned vedle jelena::-)

                              NMr.Stick - Profil | St 6.9.2006 21:37:23

                              @sosed: Jak koušou myšáci? :o)

                                Nsosed - Profil | St 6.9.2006 21:18:17

                                Čudlař: a delas pro to neco?

                                  NČudlař - Profil | St 6.9.2006 21:10:53

                                  TAdy to zas žije

                                    NMr.Stick - Profil | St 6.9.2006 21:00:53

                                    @MrKos: To se ti jenom zdá...to MRKácký počítadlo určitě kecá :o)

                                      NMrKosák - Profil | St 6.9.2006 20:51:59

                                      MrStick: i když tady průměrný Brňák přispěje pouze jednou až dvakrát za den tak při vaší poorlické produktivitě je to třetina všech příspěvků ve vašem jádru :-)

                                        NMr.Stick - Profil | St 6.9.2006 20:15:57

                                        @MrKosák: Huš, brňáku :o)