Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NBulk - Profil | St 6.9.2006 16:18:48

Georgino: Já půjdu asi v pátek k soutoku a v sobotu ráno bych někam zašel, uvidím ja kto půjde u toh osoutoku, ale šel bych klidně v sobotu aj na půl dne, třeba od 6:00 do 15:00

    NGeorgino - Profil | St 6.9.2006 16:17:35

    Bulk:Spácháme neco o víkendu?

      NMr.Stick - Profil | St 6.9.2006 13:05:08

      @Bulk: jojo, hladina líta jak divá :o)

        NBulk - Profil | St 6.9.2006 11:07:42

        Emroy: žádnou ludru, luru či jak to nazvat jsme nenašel.

          NEmroy - Profil | St 6.9.2006 10:16:17

          Zdarec Poorličani!!! Tak kolik jste na svejch "pevnostech " našli mojich Montan??? :))

            NBulk - Profil | St 6.9.2006 9:27:39

            Mr.Stick: Ježkovy brejle třikrát, to musí být pěkně podmáčeno podloží a mohlo by přijít i zvýšení hladiny:-). To u nás je sucho:-)

              NMr.Stick - Profil | Út 5.9.2006 23:07:53

              @Georgino: Ti dám večerníček, dneska bych ho ani nepotřeboval, už tak padám na hubu :o)

                NGeorgino - Profil | Út 5.9.2006 22:18:33

                Tady máte večerníček, ale fakt stojí za to
                http://www.youtube.com/watch?v=iHyilMgHl3c&mode=related&search=

                  NKolči - Profil | Út 5.9.2006 22:01:04

                  Georgino: nevím jak ty to děláš, ale zase jsi dal 2x za sebou stejnej odkaz:-)

                    NKolči - Profil | Út 5.9.2006 21:35:03

                    Matrix: to chce klid :-))

                      NGeorgino - Profil | Út 5.9.2006 21:30:19

                      Mr.Stick:No jo, kdo umí ten umí :o)

                        NMr.Stick - Profil | Út 5.9.2006 21:24:41

                        @Georgino: Dobrá tedy...taky sem nějak utahanej...ten déšť se tady přehnal 3x :o))

                          NGeorgino - Profil | Út 5.9.2006 21:21:02

                          Mr.Stick:To nevim, jsem dneska utahanej jako kotě,buď tady budu nebo ne :o)))

                            NMr.Stick - Profil | Út 5.9.2006 21:19:15

                            @Georgino: Sice vůbec nevím, co to je, ten Lumix :o) ale to je jedno...asi to bude dobrý...no nic, jdu čumět na Kriminálku Miami, budeš tady ještě až se vrátím...? :o)))))

                              NGeorgino - Profil | Út 5.9.2006 21:15:15

                              Mr.Stick:No na to že je to focený Lumixem FZ 20 tak nic moc, ale svítilo do toho sluníčko :o)

                                NMr.Stick - Profil | Út 5.9.2006 21:13:28

                                @Georgino: No jo, je to asi místní :o) btw pěkná fotka...

                                  NGeorgino - Profil | Út 5.9.2006 21:10:03

                                  Mr.Stick:Fakt??Na Moravě bylo krááásně!

                                    NMr.Stick - Profil | Út 5.9.2006 21:05:47

                                    Tak dneska lilo jak z konve :o)