Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Út 5.9.2006 20:49:09

je tady pěkná nuda...tak sem aspoň hodím fotku Pálavy ze dneška...

    NGeorgino - Profil | Út 5.9.2006 20:42:05

    šak my jsme klidní kluci

      Nsilvan - Profil | Út 5.9.2006 20:39:46

      hraji: tady je klid i dopoledne a odpoledne:-)

        Nhraji - Profil | Út 5.9.2006 20:10:02

        Zdar poorličani, vy tomu tedy moc nedáte, to nás těžko doženete, když je tu večer klid jak v kostele

          NMatrix - Profil | Út 5.9.2006 16:23:32

          Kolči: Ty zmrde!!!:)
          Tady máte KoRny:
          http://www.youtube.com/watch?v=ccu2fqKumPU

            NMr.Stick - Profil | Út 5.9.2006 14:28:00

            Kua, jádro, ještě chrápete? Asi jo, já si jdu teda zapršet, už to potřebuju, po 4 dnech půstu :o)))

              NKolči - Profil | Po 4.9.2006 23:09:51

                NStam - Profil | Po 4.9.2006 23:08:04

                Mr.Stick: Pěkný fotečky. Já jsem lenivej to sem dávat.

                Něco mám ve fotkách. Tak se tam můžete juknout:-)

                Už musim jít spát. Tak se mějte.

                  NGeorgino - Profil | Po 4.9.2006 23:01:12

                  Mr.Stick:Pěkný ryby, (hezčí než ten jeseter :o))).. )Gratuluju

                    NMr.Stick - Profil | Po 4.9.2006 22:54:38

                    No a tady je kopací míč, kterému omylem narostly ploutve, ten kapr byl fakt snad vyšší a tlustší než delší :o) byl i můj největší na srazu a taky první ryba, kterou jsem ulovil na boilies :o)

                      NKolči - Profil | Po 4.9.2006 22:52:01

                      tady ještě Matrixovo triko, ať víte, že nekecám :-)

                        NMr.Stick - Profil | Po 4.9.2006 22:50:18

                        A první z mých 4 :o))) kapříků...51 cm

                          NKolči - Profil | Po 4.9.2006 22:50:03

                          ještě sem hodím Matrixova oblíbeného interpreta - Korn. A jestli bude říkat, že to není pravda, tak mu nevěřte, měl to na triku!!! :-))

                            NMr.Stick - Profil | Po 4.9.2006 22:47:14

                            Moje pevnost...

                              NMr.Stick - Profil | Po 4.9.2006 22:45:02

                              Kolčiho vážené pozadí :o) moje maličkost a Matrix...

                                NMr.Stick - Profil | Po 4.9.2006 22:43:09

                                Áááá Skalička...sraz začíná...

                                  NMr.Stick - Profil | Po 4.9.2006 22:32:30

                                  @MrKos: Půjdu, hodím sem ještě pár fotek ze srazu a zaelhávám...btw klobouk dolů, dobře lapeš :o) cejni šli ven jako na běžícím páse :o)

                                    NMrKosák - Profil | Po 4.9.2006 22:28:01

                                    MrStick: to pozadí na první fotce mi sice cosi připomíná ale nevím to jistě... no, proberem to jindy... běž spát... :-) jdu taky...

                                      NMr.Stick - Profil | Po 4.9.2006 22:24:25

                                      @MrKos: Mám nervy dost v kýblu :o( ani nevím z čeho...musím se vyspat...bylo to jinde, kdesi u Brna...na matchku mi dal 10 minut zabrat :o)

                                        NGeorgino - Profil | Po 4.9.2006 22:20:18

                                        Mr.Stick:No já jo, a myslím že ostatní taky