Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMrKosák - Profil | Po 4.9.2006 22:19:35

MrŠtík: moc dlouho jsi nevydržel :-)) samosebou k rybě gratuluju... jesetera jsem sice na proutku už párkrát měl ale z vody nešel ani jeden... :-( holt nemám to potřebné štěstí a nebo to neumím...
tohoto jsi píchl ještě na Skaldě a nebo už jste byli někde jinde?

    NMr.Stick - Profil | Po 4.9.2006 22:19:32

    @Georgino: No moc vtipný mi to nepřišlo...ale věřím, že si fakt děláte prdel :o)

      NGeorgino - Profil | Po 4.9.2006 22:17:38

      Mr.Stick:Ty woe ty to fakt nevidíš že to je jen sranda nebo nás chceš taky nachytat???

        NMr.Stick - Profil | Po 4.9.2006 22:16:50

        @MrKos: Kua, už na vás kašlu...když nevěříte, můžu poskytnout mobil majitele revíru...pokud si ze mě děláte jen prdel, pak to už není prdel...

          NMrKosák - Profil | Po 4.9.2006 22:14:49

          no a ta druhá fotka je ještě horší... vždyť ty prsty pravé ruky lezou tomu setrovi z břicha... no kdo to kdy viděl? :-)
          asi tam autor nedomaloval ploutvičku... :-)

            NMrKosák - Profil | Po 4.9.2006 22:13:25

            Georgino: už jen to nepřirozeně bílé ohraničení ocasní ploutve, ryba je tuhá jako prkno, podivný jeden vous... :-) a v neposlední řadě ten MrŠtík se mi zdá nějakej divnej... kdoví kde tu fotku vyštrachal a jen tam přidělal svou divnou hlavu... :-)

              NMr.Stick - Profil | Po 4.9.2006 22:11:35

              Pro nevěřící Tomáše :o))))

                NGeorgino - Profil | Po 4.9.2006 22:09:56

                Mrkosák:To si piš že nás tady vodí za nos :o)

                  NMrKosák - Profil | Po 4.9.2006 22:06:58

                  Mrštík: to je vystřižený z popundeklu, ne? že ty jsi po cestě ze srazu šlohl poutač na nějakej soukromák... :-) vždyť se ta ryba ani neleskne... dej nám ještě jednu fotku :-)

                    NMr.Stick - Profil | Po 4.9.2006 22:03:17

                    @Stam: Díky :o)

                    @sosed: Díky a pozor na myši :o)))))))

                    @Kolči: Též díky, sem z toho ještě teď maličko mimo :o)

                      NKolči - Profil | Po 4.9.2006 21:58:01

                      Georgino: no, pravda...:-)

                        NGeorgino - Profil | Po 4.9.2006 21:57:17

                        Kolči:To je fakt, ale se mnou se nikdo nechlubí :o))

                          NKolči - Profil | Po 4.9.2006 21:54:54

                          Georgino: dyť ty jsi taky hubenej a divnej, jen šedivej nejsi...:-)
                          Mr.Stick: moc pěkný

                            Nsosed - Profil | Po 4.9.2006 21:46:05

                            Georgino: ja myslim, ze ve fritaku by vypadal jaks taks k svetu :-)

                            Mr.Stick: gratuluju.

                              NGeorgino - Profil | Po 4.9.2006 21:41:53

                              Stam:Co se ti na něm líbí???Takovej hubenej, šedivej, divnej...:o)))

                                NStam - Profil | Po 4.9.2006 21:39:26

                                Mr.Stick: Gratuluji! Fakt pěknej kousek.

                                  NMr.Stick - Profil | Po 4.9.2006 21:33:19

                                  Měl jsem 5 rybářských snů...Dostat se někdy na lov sumíků a kapříků do Španělska, chytit kapra přes 80 cm, chytit lína přes 50 cm, chytit parmu přes 60 cm a chytit jesetera přes 90 cm...teď už mám jen čtyři. Poslední uvedený se splnil včera v 19:30. Ryba měří nádherných 114 cm...

                                    Nsosed - Profil | Po 4.9.2006 21:29:45

                                    Matrix: kleste me vrazil do ruky ZN tak jsem obracel jak o zivot. No a ze jsem pil sampano toho si nejsem vedom. Ale zpravy ze ses cestou do stanu potacel me velice tesi :-)

                                      NMatrix - Profil | Po 4.9.2006 20:56:15

                                      sosed: No bohužel jo...:) Možná kvůli tomu ti bylo tak zle druhý den...:)

                                        Nsosed - Profil | Po 4.9.2006 20:43:07

                                        Matrix: ja sem taky pil sampano? :-)