Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMatrix - Profil | Po 4.9.2006 19:48:11

sosed: Pamatuješ na toto???:D Když jsme tam popíjeli šampáňo u grilu a strašně ses hrnul k obracení masa???:D
Brach: Po 4.9.2006 16:41:12 - poorlické jádro

    NČudlař - Profil | Po 4.9.2006 19:35:22

    Tady to teda žije :(

      NKolči - Profil | Po 4.9.2006 17:31:14

      Georgino: dostal jsem jich 68, tzn všecky, ale dám si je až večer do vlastních fotek:-)

        NGeorgino - Profil | Po 4.9.2006 17:28:13

        Kolči:No to jsi jich moc nedostal :o)))

          NGeorgino - Profil | Po 4.9.2006 17:27:30

          Bulk:Aspoň že máš výmluvu, a aspoň že se jednou za rok společensky pobavíš :o)

            NKolči - Profil | Po 4.9.2006 17:04:22

            konečně jsem je dostal z té rozbité karty:-)

              Nbrach - Profil | Po 4.9.2006 16:44:43

              Vase zprava

                Nbrach - Profil | Po 4.9.2006 16:43:44

                Vase zprava

                  Nbrach - Profil | Po 4.9.2006 16:42:32

                  Vase zprava

                    Nbrach - Profil | Po 4.9.2006 16:41:12

                    Vase zprava

                      Nbrach - Profil | Po 4.9.2006 16:38:32

                      Vase zprava

                        NBulk - Profil | Po 4.9.2006 16:26:53

                        Georgino: Ano, on chytal (o tom sraz není), já jsme nejen chytal, ale i společensky (malinko) žil. a i přesto jsme nachytal:-))

                          NČudlař - Profil | Po 4.9.2006 16:26:49

                          Bulk: no lyže neměl ty zapoměl doma ;) a hůlky spojil do sebe a měl z nich bič :))

                            NGeorgino - Profil | Po 4.9.2006 16:21:44

                            Bulk:Jojo, je mi to jasný, tys čuměl a on chytal, ještě že seš na to zvyklej :o)))

                              NBulk - Profil | Po 4.9.2006 16:20:31

                              Jo přesně to, pořád jsme koukal kam skládá lyže a hůlky

                                NČudlař - Profil | Po 4.9.2006 16:14:28

                                asi myslíš tohle ???

                                  NČudlař - Profil | Po 4.9.2006 16:12:53

                                  Bulk: Krapet nechápu jakej ohoz??? :)

                                    NBulk - Profil | Po 4.9.2006 16:10:58

                                    čudlař: Miki byl ten co tam ráno pobíhal v ohozu, jako by si na ryby odskočil z hor??

                                      NČudlař - Profil | Po 4.9.2006 16:06:37

                                      miki s cenama za 1.místo v kategorii nejvíce chycených ryb....

                                        NČudlař - Profil | Po 4.9.2006 16:05:37

                                        tady už je vyhlášení nedělního závodu....ceny byly opravdu pěkný