Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 16:03:56

taky se nám podařilo nechtěně podseknou tohohle duháka

    Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 16:00:40

      Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:59:50

      tady sou ještě zbylý kapři z naší skupinky...

        Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:58:05

        Brněnský jádro co víc dodat :))

          Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:55:07

          A tady je, konec ploutve byl na metru u čísla 84cm.

            Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:53:01

            Slovenští mrkaři měli na kapry větší štěstí a tady zdolává jejich nej kapra.

              Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:50:44

              rozbřesk v sobotu ráno

                Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:48:55

                pátek večer sem chyt tohohle kapříka 58cm

                  Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:46:50

                  v půl deváté zabral Makovi vedle nás tenhle krasavec 74cm

                    Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:43:59

                    a je venku a má celých 75čísel

                      Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:42:51

                      ...z vody šel překvapivě rychle....

                        Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:41:16

                        ...je něco po sedmé hodině a miki zdolává prvního kapra...

                          Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:39:27

                          Jedinečná fotka miki s mušákem ....stejně na něj nic nechyt a já taky ne :D

                            Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:38:04

                            Kolči nás předeběhl a zabral místo pro Brněnské jádro :))

                              Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:36:32

                              Příjezd v pátek okolo 9:30 a začínáme vybalovat...

                                Čudlař - Profil | Po 4.9.2006 15:33:30

                                Když je tady takový mrtvo tak sem dám menší seriálek ze Skaličky....

                                  dan_silvan - Profil | Po 4.9.2006 15:19:18

                                  Sosed: to víš, já přefiknu kde co:-)...stála na zadních?, nebyl to nakonec Emroyem vytoužený bobr?....ještě že ti poorličtí mají BJ, jinak to zde zavání mrtvolným puchem:-)

                                    sosed - Profil | Po 4.9.2006 15:14:43

                                    silvan: Ty vis prd soudruhu, priznavam ze neco vypito jsem mel, ale uz jsem mel montaz navazanou, prut ve vidlickach, vlasec sel od spicky pruvesem po zemi az do mych rukou. Potom jsem zvedl prut ze se vrhnu na mereni hloubky a mel jsem to prefikle asi metr od ruk. No a zahlid jsem tam mys jak stala na zadnich a byla tesne u vlasce. Leda ze bys me ten vlasec prefikl Ty :-)

                                      dan_silvan - Profil | Po 4.9.2006 14:41:24

                                      sosed: my víme - byly tři a z toho dvě bílé:-)

                                        sosed - Profil | Po 4.9.2006 14:36:49

                                        Hosi, neserte, ta mys me to doopravdy ukousla :-)