Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

dan_silvan - Profil | Po 4.9.2006 12:54:44

Kurňa, tady to zas žije:-)

    Georgino - Profil | Ne 3.9.2006 22:17:45

    Kolči:Aha, tak to je blbý.

      Kolči - Profil | Ne 3.9.2006 22:17:05

      Georgino: musim je odtud dostat, páč se mi zkurvila karta :-/

        Georgino - Profil | Ne 3.9.2006 22:08:26

        Kolči:Zase zdržuješ? :o) Sem s nima! :o)

          Kolči - Profil | Ne 3.9.2006 21:32:53

          Georgino, Stam: až seženu plnou verzi toho programu, půjde to určitě :-)

            Stam - Profil | Ne 3.9.2006 21:19:59

            Georgino: Kolči oživuje fotky. Posr*la se mu karta, ale vypadá to nadějně. Jsou tam důležité záznamy. Např. sosed jak navazuje match 2h. Potom mu to stejně ukousla myš. (Tvrdí sosed) :-)))

              sosed - Profil | Ne 3.9.2006 21:08:06

              Georgino: kdyz se dari tak se dari :-) Vcera vecir uz jsem to neopakoval ;-)

                Georgino - Profil | Ne 3.9.2006 20:41:19

                sosed:Slyšel jsem že ty jsi taky válčil solidně, hlavně v pátek večer :o)))

                  sosed - Profil | Ne 3.9.2006 20:39:49

                  Georgino: Bulk chvilama valcil solidne, dokonce mnohe z nas na zavodech i prechytal :-)

                    Georgino - Profil | Ne 3.9.2006 20:08:29

                    Kolči:Tak japak poorlické jádro zachytalo?

                      Kolči - Profil | Ne 3.9.2006 19:33:29

                      silvan: není zač:-)

                        dan_silvan - Profil | Ne 3.9.2006 18:50:03

                        Chlapi z místního jádra: díky za podržení místa a fain spolusoužití na srazu.

                          Georgino - Profil | So 2.9.2006 13:01:05

                          I takový fotky se najdou na MRKu, docela masakr!!

                            Mr.Stick - Profil | Pá 1.9.2006 0:04:34

                            @Georgino: Neboj, když tam nebudeš ty, bude klid :o)))

                              Georgino - Profil | Pá 1.9.2006 0:02:29

                              Tož kluci poorlický co jedete na sraz, né že tam uděláte ostudu!! Mějte se jak nejlíp to jde.Jdu spát, čau.

                                Mr.Stick - Profil | Čt 31.8.2006 23:55:58

                                @Georgino: Nic fero :o)

                                  Georgino - Profil | Čt 31.8.2006 23:32:11

                                  Mr.Stick:Co maš za problem dežo??!! :o)

                                    Mr.Stick - Profil | Čt 31.8.2006 23:30:16

                                    @Georgino: Ale kdopak se to zjevil v jádře :o)

                                      Georgino - Profil | Čt 31.8.2006 23:24:25

                                      Matrix:Takovej průměr, neurazí nenadchne :o)

                                        Mr.Stick - Profil | Čt 31.8.2006 23:20:49

                                        Až na toho bubeníka :o))) to je dobré...ale do bicmanů budu rejpat vždycky, pokud to nebude hrát někdo jako Ian Paice, Cozzy Powel nebo Dani Löeble...