Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NMatrix - Profil | Čt 31.8.2006 23:09:23

Zkuste tohle...je to od Kolčiho a dost se mi to líbí...:)
http://fs.spytech.cz/prednar.mp3

    NMr.Stick - Profil | Čt 31.8.2006 20:58:05

    @Georgino: Tak to asi jo, ale zato nemám peří :o)

      NGeorgino - Profil | Čt 31.8.2006 20:51:13

      Mr.Stick:No tak to se s tebou vsadim že máš mnohem víc chlupů než ten polák :o)

        NMr.Stick - Profil | Čt 31.8.2006 20:47:37

        @Georgino: no jo, tolik chlupů a peří nemám, nemůžu konkurovat :o))))

          NGeorgino - Profil | Čt 31.8.2006 20:43:01

          Pardon, ješte mi dělal společnost již méně sympatický Ota Kout :o)))

            NMr.Stick - Profil | Čt 31.8.2006 20:41:29

            @Georgino: A co já? :o))))

              NGeorgino - Profil | Čt 31.8.2006 20:40:11

              Tohle sympatický mládě poláka mi dnes dělalo celej den společnost :o)

                NMr.Stick - Profil | Čt 31.8.2006 20:16:51

                @Georgino: Už jede...

                  NGeorgino - Profil | Čt 31.8.2006 19:53:04

                  Mr.Stick:Zdarec, zapni si ICQ

                    NKolči - Profil | Čt 31.8.2006 19:40:51

                    Čudlař: no, co je beat beaťák taky netušim

                      NČudlař - Profil | Čt 31.8.2006 17:14:08

                      Kolči:tys asi neviděl Pár pařmenů? :)...ale mám tamchybu :D beat beaťáci

                        NKolči - Profil | Čt 31.8.2006 16:53:44

                        Čudlař: co to je baet beaťák?
                        jepice: Tleskač - SKA z česka:-)

                          NČudlař - Profil | Čt 31.8.2006 16:09:43

                          jepice: nějaký baet beaťáci :)

                            Njepice - Profil | Čt 31.8.2006 15:16:00

                            Mr.Stick- co je to za kapelku na fotce z St 30.8.2006 21:59:32 ?

                              NMr.Stick - Profil | Čt 31.8.2006 13:18:23

                              @Bulk: Jojo, myslím na tebe...za Georginem razím právě teď...jinak myslím utrh nějakou větší fišli...

                                NBulk - Profil | Čt 31.8.2006 12:49:22

                                Mr.Stick: Byl jsi za Georginem?? Jak mu to jde?? Hele nezapomeň na mě prosím s tím místem na srazu.

                                  NMr.Stick - Profil | Čt 31.8.2006 12:47:21

                                  @silvan: Všichni jsou na rybách...já valim za chvíli taky :o)

                                    Nsilvan - Profil | Čt 31.8.2006 10:06:16

                                    Kolči: no to jsi se tady teda rozšoupnul:-)

                                      NČudlař - Profil | Čt 31.8.2006 9:43:43

                                      Dobré ránko ....zdá se že ještě dost lidí spí :)

                                        NKolči - Profil | Čt 31.8.2006 9:41:46

                                        silvan: já řádim i tady. Občas :-)