Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

silvan - Profil | Čt 31.8.2006 9:34:48

Nojo, půlka poorlického jádra řádí v BJ a tady zase zdechl pes.....:-)

    Georgino - Profil | St 30.8.2006 23:53:04

    Mr.Stick:Už sis to stáhnul??Smažba co? :o)

      Mr.Stick - Profil | St 30.8.2006 23:02:47

      Néé, ale rozšiřuju si záběr :o) tuhle kapelku sem včera slyšel asi poprvé v jednom moc pěkným klubu a docela mi to sedlo...

        Matrix - Profil | St 30.8.2006 22:45:27

        Stick: To ses předělal z Metalu na SKA???:)

          Mr.Stick - Profil | St 30.8.2006 21:59:32

          @Georgino: Za rok se vrátíš :o) A já objevil novou kapelku, díky ti...

            Georgino - Profil | St 30.8.2006 21:58:36

              Georgino - Profil | St 30.8.2006 21:54:48

              a zase se mi stýská...:o(

                Georgino - Profil | St 30.8.2006 21:42:25

                To je romantika :o)

                  Georgino - Profil | St 30.8.2006 21:24:57

                  Mr.Stick:No to teda ještě nevim, kde se mě to bude líbit tak tam budu :o) Ale nejspíš někde u toho lesa.BTW:Od čeho jsou telefony? :o) P.S.:Proč needituješ když nemáš náboje? :o))

                    Mr.Stick - Profil | St 30.8.2006 21:22:49

                    Opovaž se něco takovýho chytit :o)) ale foťák vezmu...ještě dotaz, kde přesně budeš? Ať tam nelítám kolem rybníka jak magor...EDIT: Bo se mi nedovíraj stránky a moc to edity nežere, jo kdyžtak founem...

                      Georgino - Profil | St 30.8.2006 21:18:13

                      Mr.Stick:Lejt možná může, ale mám Bulkodeštník takže mě to neva :o) Doufám že taky vezmeš foťáček abys mě vyfotil toho metrovýho amurka :o)

                        Mr.Stick - Profil | St 30.8.2006 21:16:51

                        @Georgino: No jooo, promiň, že žiju :o))))) tak pokud nebude lejt jaxsviňa, v 11:30 sem u tebe, s nějakou tou tekutou dobrotou samozřejmě :o)

                          Georgino - Profil | St 30.8.2006 21:15:40

                          Kolči:Ty woe to je masakr :o)

                            Georgino - Profil | St 30.8.2006 21:12:16

                            Mr.Stick:Co zase nechápeš kua? :o) Pojedu vlakem v 9:33 z Týniště, táta na mě bude čekat v HK na nádraží a odveze mě k rybníku.Takže tam budu asi od 10:30 do 15:30.Stačí?? :o)

                              Mr.Stick - Profil | St 30.8.2006 21:10:15

                              @Georgino: ? Nechápu :o) nemám náboje, tak jen napiš čas a já se zjevím....

                                Georgino - Profil | St 30.8.2006 21:06:55

                                Mr.Stick:Jo to má, ptoto asi pojedu až tím vlakem co jsi jel dneska ty a táta mě tam odveze.

                                  Mr.Stick - Profil | St 30.8.2006 20:53:31

                                  @Georgino: Hounooo, no to bych dorazil, ale venku má být Sibiř...

                                    Georgino - Profil | St 30.8.2006 19:58:04

                                    Mr.Stick:Zdar, zejtra jedu na tu Biřičku, tak se dyžtak přijď MRKnout :o)

                                      Mr.Stick - Profil | St 30.8.2006 17:31:14

                                      Jo, je mi to jasný :o) no, já se jdu převléci a pomalu vyrazím...večer jsem z5 jako na koni :o)