Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NStam - Profil | So 26.8.2006 1:39:34

No nic jdu spát. Tady jedna taková odpočinková od Ska-p: http://youtube.com/watch?v=oxj9aePTpdI

    NGeorgino - Profil | So 26.8.2006 1:38:55

    Oťas:Ty hovado ty zejtra vstáváš jo? :o)

      N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 1:35:36

      @Georgino: Já jo :o))

        NStam - Profil | So 26.8.2006 1:31:18

        Georgino: ne :-)

          NGeorgino - Profil | So 26.8.2006 1:30:40

          Stam:Jen blbni :o)

            NStam - Profil | So 26.8.2006 1:29:12

            Georgino: ne :-)

              NStam - Profil | So 26.8.2006 1:28:48

              ..::Mr.Stick::..: Co ty nevymyslíš. Já když se chci vyblbnout, tak si něco zahraju:-)

                NGeorgino - Profil | So 26.8.2006 1:28:16

                Jste tu někdo ? :o)

                  N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 1:26:04

                  @Stam: Hlavně, že se vyblbnu :o)))

                    NStam - Profil | So 26.8.2006 1:24:31

                    ..::Mr.Stick::.. :Pěkný tuning :-)

                      N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 0:52:08

                      @Kolči: To chce umět číst :o))

                        NKolči - Profil | So 26.8.2006 0:19:46

                        Stam: aha, už mi to došlo:-) Musel jsem si ještě jednou přečíst Matrixův příspěvek:-)

                          NKolči - Profil | So 26.8.2006 0:07:39

                          Stam: co?

                            NStam - Profil | Pá 25.8.2006 23:59:47

                            Matrix: To já mám horší. Furt lítám po doktorech kvůli krku. A furt se jim to nezdá. Radši bych si dal formát disku:-)

                              NMatrix - Profil | Pá 25.8.2006 23:37:15

                              Ty woe já mám týden jak svině...
                              Nejdřív se mi sekla tiskárna a nefachčí, pak jsem jeden večer vypnul TV a ráno už šel jen zvuk, obraz nešel, chci namazat naviják a nejde mi dát dohromady a nakonec se mi posere PC, talkže jsem musel formátovat....já se z toho asi poseru...

                                NGeorgino - Profil | Pá 25.8.2006 22:39:40

                                Ste stejně TOYOVÉ!!!!! :o)))))))))

                                  NKolči - Profil | Pá 25.8.2006 22:38:19

                                  Mr.Stick: ale no tak... :-)

                                    NMr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 22:09:46

                                    @Kolči: Chlape, ty ze srazu pojedeš s přestavěnou fasádou :o)))

                                      NKolči - Profil | Pá 25.8.2006 22:07:44

                                      Mr.Stick: já bych se tomu obloukem vyhnul:-)

                                        NMr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 21:53:01

                                        A já bych se hned zase vrátil sem...