Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:20:10

...a šupináč už zbaštil nástrahu. Teď dává Pepovi najevo, že zadarmo mu nedá ani metr...

    N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:18:52

    ...chvilka urputného soustředění...

      N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:17:32

      Naopak mistr Konopásek ví jak na to, lehce nastražit červíky na jemnou montáž s waglerem....

        N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:15:50

        Takováto "mamutí" montáž na položenou s 60g olovem na 0,28 vlasci nefungovala...ryby braly opatrně...

          N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:14:22

          Právě zabral největší kapr, kterého jsem zahlédl...68 cm,

            N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:12:09

            A už se veze, 46 cm...průměrná valikost...

              N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:10:40

              Závod byl zahájen a lovci mocně krmí a nahazují první montáže :o)

                N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:08:52

                Kdo sedí pod touto cedulí ještě neví, že nechytí ani veverku :o) všechny ryby se tahaly na mělčině...

                  N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:06:33

                  A začínáme, je přesně 5:50 a za 10 minut bude odstartován první poločas...

                    N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 15:03:25

                    @vašík: Jo, Ríša je Ríša :o) ale Pepa v prvním poločase měl taky nakročeno, něco kolem 500cm...

                      Nvašík - Profil | So 26.8.2006 14:57:10

                      Konopásek R. 1 poločas 920cm 2poločas 240cm.Dalších 15 ryb mu uteklo.Berte to jako infornaci.

                        N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 14:53:52

                        @Georgino: Vdrž, pracuju na fotoseriálku....vyhraje asi Konopas, ale třeba Heydenreich neměl za celou dobu kontakt a jakej je to machr :o)

                          NGeorgino - Profil | So 26.8.2006 14:44:30

                          Mr.Stick:Taky mě to pěkně se.e!Ale ráno jsem byl fakt k nepoužití a ještě mě dneska brutálně bolí ty žebra... :o( Tak se trošku rozepiš, jaký to bylo??

                            N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 14:34:05

                            @Georgino: Škoda, že si nedorazil...byl to masakr, 194 závodících, ryby braly a plno bab :o) navíc točili Plzeň 12 za solidních 22,- kč :o) udolal sem jich 8 :o)))

                              NGeorgino - Profil | So 26.8.2006 13:10:00

                              Matrix:No to je pěknej kousek :o)

                                NMatrix - Profil | So 26.8.2006 13:04:59

                                  NMatrix - Profil | So 26.8.2006 13:00:59

                                  Georgino: Já taky...půjdu až zítra...dneska na ně kašlu... Při rybačce předečírem jsem dostal svoji 2. parmu v životě...:) a po ní následovala ještě jedna stejných rozměrů...:)

                                    NGeorgino - Profil | So 26.8.2006 12:31:11

                                    Zdar jádro.Všichni na rybách co?Já si dneska od ryb beru odpočinkovej den.

                                      N..::Mr.Stick::.. - Profil | So 26.8.2006 1:47:50

                                      @Jerzí: Ano, v 6:00 :o))))

                                        NGeorgino - Profil | So 26.8.2006 1:40:59

                                        Stam:Val val hňupe :o)))