Poorlické jádro !!!

... aneb volná diskuze pochybných existencí nejen z východních Čech.
Autor diskuse: Mr.Stick - Profil , 10.8.2006 všeobecné - ostatní

NGeorgino - Profil | Pá 25.8.2006 21:18:21

Jak já bych se tam vrátil...

    NMr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 21:14:12

    @Kolči: Už líbám :o)))

      NGeorgino - Profil | Pá 25.8.2006 19:25:46

      Kolči:Jo, ujde to

        NKolči - Profil | Pá 25.8.2006 18:23:58

        tady ještě ta první písnička, nějako se to podělalo:-) http://www.nahraj.cz/down/620103809/12-Malomocnost_prazdnoty___Punks_not_dead.mp3.html

          NGeorgino - Profil | Pá 25.8.2006 15:29:47

          Stick:Taky vyrážim, ale dneska to zkusím nad.Koupil jsem další bonduelku za 26 kč :o( Tady normálně neseženeš levnější kukuřici :o/

            NMr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 15:02:59

            @Georgino: Jo, to je won :o)) fakt týpek...asi porazím, ale nemám ideu kam...

              NGeorgino - Profil | Pá 25.8.2006 14:54:48

              Mr.Stick:Aha, tak já tyhle známý country kytaristy fakt neznám :o) Není to ten co byl jednou s Wabim v pořadu s Rudou?Já zas v HK furt potkávám Pavla Dobeše :o))

                NMr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 14:52:51

                @Georgino: Ty woe, dost známej kytarista, hrající s Wabi Daňkem...ale hlavně šíenej pohodář a super rybář...

                  NGeorgino - Profil | Pá 25.8.2006 14:45:31

                  Mr.Stick:A kdopak je miloš dvořáček?? Taky asi vyrazím na fišle.

                    NMr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 14:21:27

                    @Georgino: To jo, asi pojedu chytat :o) teď sem se vrátil z ryb. potřeb a koho tam nepotkám...Miloše Dvořáčka :o)

                      NGeorgino - Profil | Pá 25.8.2006 13:44:57

                      stick:Kdyby bylo jako teď tak je to v pohodě

                        NMr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 13:37:48

                        @Mirek V.: A jestli bude lejt tak ani očumovat ne :o(

                          NGeorgino - Profil | Pá 25.8.2006 13:21:21

                          Mrkněte na tohle :o))
                          There are three kind of people in the world. Dicks, pussies and assholes. Pussies don’t like dicks because pussies get fucked by dicks. But dicks also fuck assholes. Assholes that just want to shit on everything. Pussies may think they can deal with assholes their way. But the only thing that can fuck a asshole is a dick, with some balls. The problem with dicks is they fuck too much or fuck when it isn’t appropriate. And it takes a pussy to show them that. But sometimes pussies can be so full of shit that they become assholes themselves. Because pussies are a inch and half away from assholes. I don’t know much about this crazy crazy world, but I do know this. If you don’t let us fuck this asshole we’re going to have our dicks and pussies all covered in shit.

                            NGeorgino - Profil | Pá 25.8.2006 13:11:42

                            Mirek V:Jen očumovat :o)

                              NMirek V - Profil | Pá 25.8.2006 13:10:14

                              Mr.Stick,Georgino : > zítra jedete závodit na Stříbrňák ?

                                NGeorgino - Profil | Pá 25.8.2006 13:09:33

                                Mr.Stick:Jestli bude chcát tak asi nepojedu.

                                  NMr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 13:08:12

                                  @Georgino: Viz plkárna :o(

                                    NGeorgino - Profil | Pá 25.8.2006 13:07:17

                                    Doufám že zejtra na těch závodech nebude takhle hnusně.

                                      NČudlař - Profil | Pá 25.8.2006 13:06:27

                                      Mr.Stick :prd na rybách :( když prší jak z konve tak tam nepolezu to bych se jen rozčiloval :D